Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy így érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Három éve lassan jártam egy fiúval aki sokat bántott szavakkal illetve vert is.Azóta se vagyunk a legjobban most is bánt szavakkal néha a hátam mögött.De nem is az a lényeg hanem,hogy lett barátnője akivel teljesen máshogy bánik mint velem anno és nekem ez rosszul esik nem vagyok féltékeny a lányra a múlt ellenére is örülök,hogy boldog vele de még is zavar,hogy érte küzd meg szépen bánik vele meg ilyesmi.Már nem érzek semmit se a fiú iránt mamám szerint semmit se változik az aki egyszer megüt egy lányt azt többször is megfogja. Elismerem egy kicsit érettebb lett mivel idősebb lehet tanult a hibájából? Szerintettek megváltozott vagy mi lett vele?
2016. febr. 12. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez volt. En arra tippelek,hogy veled megbanta amit tett,de szerintem szinte biztos volt benne,hogy nem tudna visszamenni hozzad ezert keresett valaki mast beleszeretett es vele nem koveti el ugyanazokat a hibakat... Ergo igen megvaltozott es megbanta (Valoszinuleg,de ez csak az en velemenyem) :) Probald meg elfelejteni es elhiszem,hogy faj,de ne foglalkozz veluk :)
2016. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vert?
2016. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz rosszat másnak?! Ez az ember... én a helyedben örülnék neki, hogy mással nem úgy bánik, mint velem tette. Úgyhogy inkább örülj ennek! Mellesleg remélhetőleg a sz***rházi patkányivadéknak benőtt a feje lágya.
2016. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen örülök,hogy őt nem verte meg nem is úgy értettem hanem,hogy furcsálom,hogy hirtelen,hogy változott meg ennyire meg az ilyen nem szokott változni!
2016. febr. 12. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha most is bánt szavakkal akkor feléd nem változott semmit
2016. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!