Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok azért nem akarnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok azért nem akarnak összejönni egy olyan fiúval akinek nincsenek barátai mert azt hiszi hogy valami baja van?

Figyelt kérdés

Vagy cikinek tartaná?


Mert én nekem is vannak ilyen gondolataim olyan emberekről akik mindig egyedül vannak mert annak oka van.


De tudom közben hogy az ilyen emberek nagy többsége jó ember.


Rólam is ezt gondolhatják?


Mert nekem kb 5% szociális életem van és az is az iskola.


Jobban mondva az az életem... Pedig nem szeretem a sulimat.

Miután hazajövök vége a napnak... Csak megcsinálom dolgaimat és le is fekszem az ágyba és várom a holnap reggelt.


Nagyon visszataszító egy lánynak ha valakinek nincs 1 ismerőse sem?

17/f


2016. febr. 13. 02:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és az iskolában is egyedül álldogálok a folyosón.
2016. febr. 13. 02:04
 2/11 A kérdező kommentje:
Még azt is hozzáteszem hogy azért itt kérdeztem meg ezt mert még nem beszéltem egy lánnyal sem. :(
2016. febr. 13. 02:11
 3/11 gnoomage ***** válasza:
Igen... vagy ronda vagy... vagy meg se tudsz szólalni legalább egy hülye gyerek szintjén ha hozzád szól egy csaj... Vagy akár mind a 3...
2016. febr. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valami baj van az olyan srácokkal, akik szeretnek egyedül lenni, de egy lányra közben nyomulnak. Ijesztő.
2016. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En is ilyen voltam! Iszonyu szar de halistennek elmentem jogsira es megirmertem milyen jó motorozni ez visszaadta az eletkedvem na es az edzes is nagyon jo dolog!! Probalgass valamiket :)
2016. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem csak azt hiszik,az ilyeneknek tenyleg valami baja van.

Oke,hogy nem mindenki lehet nyitott szemelyiseg,de hogy valakinek egy-ket baratja sincs... Az valami komoly gondra utal.

2016. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor engem pszichopatának néznek?

Vagy mi? :O

2016. febr. 13. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Tok mindegy,minek neznek,ez komoly problema.

Kulonben is,mi celbol szeretnel baratnot,ha keptelen vagy kialakitani barmilyen emberi kapcsolatot?

2016. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Épp ezért... Hogy ne legyek egyedül.


De akkor ezekszerint nem nagy remény van rá hogy lesz.

2016. febr. 13. 22:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy így sztem evvel.:( Egyszer majd csak jön egy normális lány, aki szeretni fog és elfogad majd olyannak, amilyen vagy.:D
2016. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!