Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyit szoktatok álmodozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit szoktatok álmodozni barátnőről/barátról?

Figyelt kérdés

Akiknek még sosem volt.


Én néha van hogy 8 órát is fekszem az ágyban és direkt fenttartom magamat hogy tudjak álmodozni arról hogy milye lenne ha barátnőm lenne.


Más ezt mennyi ideig csinálja?


17/f


2016. febr. 14. 15:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Hups, az Egyéb kérdésekbe akartam írni.
2016. febr. 14. 15:12
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
fuhha mijen szépis az mikor arrol álmodok hogy összejövök andykával
2016. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én egyátalan nem. Volt 2 kapcsolatom de annyira rosszul sült el mind2... most egy ideig kiszálltam ebből és inkább érertségire koncentrálok, meg jogsira. Úgy vagyok vele nost, hogy ha valakinek tetszek akkor rendben van, megpróbálom, de semmi kedvem non-stop csakok után kutatni. Tehát a kérdésedre válaszolva:0 percet naponta. És ajánlom hogy te se többet 10 percnel mert a lányok kétségbeesettnrk fognak hinni meg nyomorultnak. Ne éld bele magad olyanba ami nem létezik, mert csúnyán pofára fogsz esni.

18/f

2016. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam. Van hogy hosszabb van hogy rövidebb ideig. De gyakran eszembe jut.
2016. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem már volt több is, de én is elég sokat szoktam erre gondolni.


21/F

2016. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nyugi, nem élem magamat bele.

:D


Vagyis igen, de a realitás érzékem megmarad,mivel tudom hogy nem teljesülhet az amiről álmodozom ezért minnél jobb álmokat szövök magamnak.:) :D

2016. febr. 14. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna ilyen baromság.
2016. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
22 vagyok, nekem se volt még barátnőm, és nagyon sokat gondolkozok rajta. Előttem szólóhoz csatlakozok, hogy vigyázz ezzel, ne éld bele magad semmibe. Mert megtörténhet akkor is ha nem veszed észre, utána a valóság fájdalmas lesz. Tehát azt javaslom, hogy ha boldoggá tesz, akkor gondolkozz rajta, de ne órákat. Közben persze keresd azt akinek bejössz. Mert van ilyen, én is most jöttem rá :)
2016. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ennyi idős filyú vagyok, és direkt írom ellipszilonnal. Simán van hogy több órát képzelődök, de inkább egész nap, sokszor pár percet. Egyszerre öröm, és szomorúság.
2016. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!