Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok merengeni, álmodozni...

Szoktatok merengeni, álmodozni napközben, éjszaka alvás előtt/helyett?

Figyelt kérdés
Létező személyekről eseményekről, fantázia alakokról? Vagy csak végig gondoljátok a napotokat?

2016. jan. 9. 21:12
 1/10 anonim válasza:
79%
Igen en altalaban egy alom vilagot kepzelek el estenket elalvas elott. Egy olyan vilagot ahol minden ugy van ahogy szeretnem es minden tokeletes. Imadok igy kepzelodni es elfelejteti a problamaimat. :)
2016. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem majdnem mindenki szokott álmodozni/elmélkedni elalvás előtt, hacsak nem annyira hullafáradt, hogy már nincs erre ideje :-)


Én általában az elkövetkezendő versenyre vagy rendezvényre, előadásra készülök fel fejben, ha időben már közel van, ha nincs ilyen, akkor nekem tetsző (valós) lányokról szoktam elmélkedni, elsősorban azon, hogy bárcsak a barátnőm lehetne :-/


27/F

2016. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én sajnos nem jutok a képzelgéseimmel semmire. Próbáltam leírni őket, de mikor visszaolvastam sápadt képpel gyújtottam fel az egész füzetet... Nagyon gáznak érzem visszagondolva. Rajzolni tanulok most, hátha azzal kezdek valamit. Szeretem kreatívan megfogni a dolgokat.

Az én fejemben semmi nem tökéletes, még odabent is szenvedés van :D

2016. jan. 9. 21:29
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Rendszeresen :) Ha épp nem csinálok semmit, máris elragad a fantáziám.

22/F

2016. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezeket megosztjátok valakivel? Vagy teljesen a ti tulajdonotok? :D
2016. jan. 9. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen az enyém!! :D Isten őrizz, hogy megosszam bárkivel is :D

4-es voltam.

2016. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor velem sem osztod meg így anonim? :D
2016. jan. 9. 22:49
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Én egy létező eseményre szoktam minden nap lefekvés előtt gondolni. Olyan érzés, mintha átlépnék egy másik világba, és minden gondom-bajom itt hagynám.:)
2016. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
6-os vagyok, írok neked egy privátot :D
2016. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen, rendszeresen.De van ugy,hogy olyankor gondolom at az aznapi esemenyeket. Ha meg mar nincs mit kivesezni, akkor jon a kepzeletbeli vilagom. Szerintem az emberek ilyenkor kepzelnek el olyan dolgokat, ami hianyzik az eletukbol vagy vagynak ra :)

legalabbis en igen.

2016. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!