Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az embereknek miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereknek miért ilyen fontos a valentin nap?

Figyelt kérdés

Én pl utálom szerintem tök hülyeség most komolyan a többi napon nem lehet szeretni egymást meg nem lehet ajándékot adni egymásnak? Meg szivecskék meg minnden blah nyáladzás

Ez csak az én véleményem szerint van így?


2014. febr. 14. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez is olyan, mint a halloween. Amerikából átvett baromság. Én sem értek egyet vele.
2014. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1x évvel ezelőtt a kutya le se sz@rta, a legtöbben azt se tudták, hogy létezik amíg a gyomárusok meg nem látták az üzleti lehetőséget benne. Majd kitalálják a hétrétgörény napot, meg a reptoid kolónia világnapját, csak hogy fogyjon a sok gaz.
2014. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor lenne fontos, ha kereskedő lennék, mert legalább van valami, ami a karácsony és húsvét közötti pangásban is fellendíti a forgalmat.


De akik még olyan nagy feneket kerítenek neki fogyasztó létükre, szerintem azok is valamiféle felvillanást kereshetnek a pangásban.

2014. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert az emberek életében, a nagy rohanásban, iszonyat kevés a romantika. Ez a nap is a nőknek szól, hogy figyelmet kapjanak. Indok. Amúgy le se vannak szarva. Szóval ennyi...
2014. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok és k.urva szar ez a valentin nap
2014. febr. 14. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Függőleges b2, ritka női név: túró andrás
2014. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A felhasználô név az hoszú történet
2014. febr. 14. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a haverom Bálint szülinapját és névnapját tekintjük akkor nekem is fontos. Ha a szerelmeseket akkor elég nagy baromság, és egyetértek veled Kérdező.

16 F

2014. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erre a nyáladzós sz.arra hondoltam ....
2014. febr. 15. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!