Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik nekem de félek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem de félek hogy kiröhögne és gúnyt üzne belőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
régóta tetszik valaki nagyon és mindkettőnk barátiköre jóba van a másikkal. sőt. de mi ketten nem vagyunk annyira jóba. nem tudom hogy-hogy tudnék közeledni hozzá. félek hogyha pl.ráiréek kiröhögne és ezt nem akarom mert akkor nem csak ő röhögne ki hanem mindenki. mit tegyek?

2016. febr. 14. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért röhögne ki? Akkor meg személyesen beszélj vele
2016. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudok leállni vele beszélni mert általában a haverjaival van el. eddig csak néhány szót váltottunk de mégis nagyon tetszik. ciki ha a lány ir rá a fiura? vagy valahogy felhivjam a figyelmet magamra? de hogyan?
2016. febr. 14. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá! Ha most elszalasztod a lehetőséget, később lehet, hogy bánni fogod!
2016. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy egyáltalán nem látom azt hogy ez a vonzalom viszont is igy lenne. ezért nem tudom hogy mit tegyek. gondold az én helyzetembe magad hogy igy mit tennél
2016. febr. 14. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Mirevárz?! Mond meg neki! Negatyázz már ennyit! Menj!
2016. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki ráírni, meg nem is kell rögtön azzal jönni hogy mennyire tetszik, simán ráírsz hogy szia mizu aztán meglátod mennyire lelkesen válaszolgat. Próbálj vele viccelődni, flörtölni, küldj magadról szexi képeket, stb....
2016. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!