Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire magányos?

Figyelt kérdés
Amikor nincsenek fent a barátaim nem tudok kivel beszélgetni rám tör a magány érzése és néha néha nagyon elszomorodom,hogy ennyire egyedül érzem magam.Itt nem találok olyan embert akivel szívesen barátkoznék ezért csak itthon ülök akit pedig a barátaimnak tartok messze laknak.Van olyan nap,hogy minden rendben van máskor pedig levert vagyok és szomorú talán azért mivel sok rossz dolog ért mostanában.
2016. febr. 14. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfoglalni magad valamivel:)
2016. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismerős...
2016. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hmm mintha magam olvasnám. Én gyakorikerdesekkel szoktam elütnibaz időt meg neten rendelek értelmetlen szarságokat, és közbe zenét hallgatok.

Nap végére jobb :D néha rám is rámtör a magány :c

2016. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak barátaim, azzal nincs baj, és sok emberrel vagyok jóban, de nekem meg a párkapcsolatok terén nincs egyáltalán szerencsém lassan 2 éve... Kudarc kudarcot követ. Emiatt én is eléggé le vagyok törve...

18f

2016. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
eskü hogy másnapost olvastam :D komolyan :D nézzétek el nekem a pia félre viszi a látást xD barátkozz a piával én is ezt szoktam jó haverok megértőek nem döfnek hátba nem árulnak el nem pletykálnak a hátad mögött :D tapasztalat! :))
2016. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

4. ugyanaz az érzés... ezért olvasok most is gyk-t.

5. Szar a folyamatos piálás és a bulizás, abba menekülök minden hétvégén a 4. miatt... roncsoló életmód. lehet hogy tele leszel sok vicces emlékkel amikor be vagy baszva izomból a haverokkal, de én ezzel nem jutok előre sehova

2016. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Verd ki
2016. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó,ha lenne mit akkor kiverném megnyugodhatsz.!
2016. febr. 14. 23:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebből lejött, hogy lány vagy..:D Amúgy meg légy kreatív, annyi hobbi van az életben, sportolj, olvass, írj verset (nekem bevált), és mellette próbálj barátokat találni. De ha ülsz a gép előtt és ezen filozofálsz, bizony nem fog változni..:)
2016. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves lehetsz, de keress másokat a környékeden.


szerintem ezek a hobbik igazán közhelyek, nem mindenki tud verset írni(oké, tudom csak egy példa volt :D)


nálam is ez az igen nagy probléma. volt 3 évig egy viszonylag rendszeres elfoglaltságom országos szinten, így hát országos szinten ismerkedtem meg emberekkel, az itthoni néhány embert meg hanyagoltam, egyébként is elég felszínes kapcsolatok voltak.(ha nem lettek volna azok, nyilván nem tartanék itt)


idő közben ez az országjárás alábbhagyott, a messzi ismerősökkel ritkábban találkozok, itthon viszont egyetlen ember sincs, akivel tartom a kapcsolatot, de mivel 23 éves vagyok, eléggé kicsúsztam már ebből az ismerkedősdiből...inkább dolgozok, ami meg nem köti le az összes szabadidőmet a munka jellege miatt...meg persze nekem is tök jól esne, ha lenne néhány olyan ember is, aki tud támogatni, még akkor is, ha magamnak kell ezeken túllépni.



ha fiatalabb vagy, szerintem sokkal több esélyed van még másokat megismerned, nem feltétlenül kell egyből feladni, és általánosítva azt mondani, hogy senkivel sem barátkozol szívesen a környékben.

2016. febr. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!