Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tehetek hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek hogy ne legyek magányos? Asexualis srác vagyok. Azonban nagyon vágyom arra hogy vkit megölelhessek és valakivel együtt legyek. Együtt animézzek.

Figyelt kérdés

de a szex nagyon taszít. a nemi szervek számomra - legyen az férfi, vagy női- borzalmasan taszító, és a szex gondolata is...


hormonálisan rendben vagyok és mentálisan is! és mégis ilyen vagyok....


2015. aug. 31. 23:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. szept. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
23
2015. szept. 1. 00:04
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem vagy egyszerű helyzetben az biztos, de nem lehetetlen találni magadnak valakit, ne add fel. Ha gondolod nyugodtan írj privátban, hátha tudok segíteni.
2015. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen korú partnert keresel?

Szerelmet, vagy barátságot is?

Hogy nézel ki?

2015. szept. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
El tudod kèpzelni, hogy egy izmos srác kezelgesse a fenekedet?
2015. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
180 centi vagyok, mondhatni inkább sportos alkat, és hát bevallom vhogy a tinik nagyon tetszenek mert szerintem aranyosak, de egy fiatalos húsz éves is jó lenne. hát igazából én szerelmet és barátságot is:)
2015. szept. 1. 00:14
 7/20 A kérdező kommentje:
5! nem!
2015. szept. 1. 00:14
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy férfias?
2015. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja volt itt egy aszexuális lány, hasonló problémával... keresd vissza.

De inkább a társkeresés kategóriában.

2015. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Az aszexualitas nem jelenti azt, h nem akarnal parkapcsolatot (az az aromantikus). Azt nem irtad le, de gondolom, h homoromantikus v, azaz pasit akarsz. En nem tartom lehetetlennek azt, h part talalj, de mindenesetre nehezebb lesz. Keress tovabb es ne add fel :3 14/f/m
2015. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!