Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy baj ha lányként nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha lányként nem tudok (beszélgetést kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Itt nem a netes ismerkedésre gondolok mert az nem vonz hanem a való életre. Ha valaki csaj pasi beszélgetni akar akkor nincs gond. De nekem képtelenség olyan személlyel elkezdeni beszélgetni akivel még nem beszéltem. A pasik sose jönnek ide hozzám. Régebben sokat megalaztak a fiuk emiatt nem is tudom kihez érdemes hozzászólni. Így pasira most nincs szükség mert nem ismerek olyat aki kéne gyakorlatilag. Van egy pasiismerosom akivel nagyon jol ellehet lenni. Szinte igy rájövök h alig beszeltem még valóságban heteroszexuális fiatal fiúval. De akikkel egy térben vagyok régen most azok lehetnek. Meg ha beszélgetni is akarnak akkor szórakozásból.

Szerintetek igy milyen eselyeim vannak h nem tudok beszélgetést kezdeményezni?

Tulajdonsagok: Vékony alkat, átlagosan szép arc, könnyen lesz vidám, tud komoly is lenni meg komolytalan is, jó szexuális fantázia, szeret körmöt festeni, beszélgetni, szereti az állatokat, szeret sétálni, zenét hallgatni, piálni, mulatóst.

Barátnőim vannak, de akikkel a faluba joba vagyk azokkal ritkán beszélek.


2016. febr. 15. 19:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Szerintem baj nincs velem de nem akarnak ismerni vagy csak nem mernek idejönni?
2016. febr. 15. 19:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak csúnya vagy és azért nem emgy senki oda
2016. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy kérdés, hány éves vagy? Lehet még olyan kicsi, hogy nem is gondolják, hogy már a pasizáson jár az eszed :D
2016. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Előző

Évekig mindennap ezt vágták a fejemhez h csunya vagyok de Rájöttem idővel h nem igaz szóval ne mondj ilyen hülyeségeket. Pont emiatt tartok részben a fiúktól

2016. febr. 15. 20:08
 5/9 A kérdező kommentje:

16 vagyok

Az elobb leírtakat az elsőnek üzentem

2016. febr. 15. 20:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyszer egy tanár beszólt hogy mindig ilyen élet unt fejem van?
2016. febr. 15. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem tűnsz egy beképzelt lánynak, csúnyának se mondod magad, lehet egyszerűen nincs szerencséd, pont mint nekem, csak lányként :D Igazából ahhoz, hogy ne menjek oda egy szimpi lányhoz, nagyon csúnyának kell lennie, most lehet szidni, hogy felszínes vagyok, de ha nem vonzódok valakihez, akkor akármennyire megfoghat belülről nem fog érdekelni. Tojd le a régi megalázást, ovis szokás, keress normális fiúkat. Elküldeni biztos nem fognak ha odamész hozzájuk, maximum nemet mondanak, de nem hiszem, hogy elkezdenének röhögni ,meg kibeszélni, vagyis nekem eszembe se jutna, igaz ez egyénenként változik. Sok sikert, ne add fel, 16 évesen még nincs veszve semmi. 2. voltam 18/F
2016. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne egy lánynak beszélgetést kezdeni? Az a Fiúk dolga! Ha egy srác olyan beszari hogy nem mer hozzádszólni az meg sem érdemel, eszméletlen hogy annyira töketlenek a mai srcok hogy a lányoknak kell kezdeményezni 😒
2016. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 eléggé szánalmas vagy, ez már nem a 18. század már bocs. Ha egy lánynak tegszik valaki miert ne mehetene hozzá oda? Lehet a fiu eszre se vette vagy nem jön be neki. Jobb ülve várniba sült galambot?
2016. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!