Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi baja van?

Figyelt kérdés

Van egy lány.Régebben tetszett,próbáltam vele beszélgetni,de nem érdekeltem.Tudta,hogy tetszik nekem.Én továbbléptem.De most visszatért.Sokat beszélgettünk a Facebookon,volt hogy egyhuzamban két órát.Nagyon kedves,közvetlen volt.Képeket is küldött a rajzairól,meg minden.Sokat kérdezett,olyan hangnemben chateltünk,mint akik évek óta ismerik egymást.Most ráírtam,de nem volt kedves.Nagyon szűkszavú volt.Nem nagyon akart írni.Eleg bunkó volt,mint ha nem is ő lenne.Eén meg már végső elkeseredettségemben elhívtam randira.De erre már nem válaszolt.

Most mi a franc baja van??Eddig rohadt kedves,most meg gondol egyet és lepattint?Mire volt ez jó??!



2016. febr. 17. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Csúnya dolog... sose tennék ilyet...
2016. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Unpredictable ***** válasza:

nem 100%, de lehet melyponton volt a lany fiu ugyileg, es kellett valaki aki ugymond visszahuzza az elok soraba, hogy ne ragodjon azon.


gondolok itt arra, hogy dobtak, szerelmet massal latta, nem jott ossze valakivel stb.


onbizalma lent volt es tudta, hogy toled csak pozitivumot kaphat.


de mindez feltetelezes csak, mostanra meg mar tovabblepett, szerintem komolytalan

az is lehet,hogy rossz napja van es gondolkodik rajta, de attol meg odairhatna ennyit...

2016. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mi ez,hogy hetekig nagyon kedves most meg vissza sem ír?Mi lehet erre a magyarázat?
2016. febr. 17. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet csak rossz passzba volt, családi probléma vagy ilyesmi, nem biztos h ilyenkor kellett volna felhozni a randit
2016. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel csaj vagyok én is csináltam már ilyet és álltaláb akkorha pl családi problém vagy hasonlo vaagy akkor ha pl a pasi itt rád gondolok valami olyat mondot csinált ami nekem nem tetszet de nem akarom neki elmondami jöjön rá üagátol
2016. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Unpredictable ***** válasza:

Na de en ezt nem ertem.

Ha csaladi problema vagy barmi van azt miert nem lehet kozolni?


pl ennyit: "Szia, most vagy egy kis gondom,ne haragudj, de nem szeretnek beszelgetni"


a "jojjon ra magatol" sem a kedvencem, de az neha jogos :P

2016. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És mit kéne most csinálnom?Írjak neki?
2016. febr. 18. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!