Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok magamnak barátot szerezni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,szerintem, és barátaim szerintis szépen nézek ki.

Nem vagyok kövér,vagy alacsony.

Barna a hajam,zöld a szemem.

Még soha nem volt barátom

Már próbalkoztam flörtölésel,meg beszélgetéssel de nem megy.

Az összes többi barátnőmnek már volt és van barátja,őedig szerintem egyáltalán nem szebbek nálam,sőt egy kicsit kvrvásak is.

Ez alatt azt értem,hogy kitömött melltartót hordanak,szűk gatyában járkálnak és egyfojtában plázában vásárolgatnak és van olyan akinek műkörme is van.

Én nem foglalkozok ilyenekkel mint pl plázázás.

Mit kellene tennem hogy nekem is legyen barátom?

Én is úgy kellene öltözködjek mint a barátnőim?

Fiúk nektek csak az ilyeen tipúsu lányok jönnek be?



2016. febr. 20. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj megváltozni és ne viselkedj úgy, mint a barátnőid! Az olyan lányok egyszerűen undorítóak...Én 15 éves vagyok és még nekem sem volt barátom, de én egy olyan fiúra várok, aki őszintén tudna szeretni és elfogad minden hibámmal együtt. Hidd el, te is találsz majd valakit, csak légy türelemmel. A normális lányokat sokkal jobban megbecsülik. :)
2016. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

14 évesen nem vagy semmiről lemaradva :) nekem 16 évesen volt az első kapcsolatom, akkor voltam elég érett hozzá. Ne aggódj, majd eljön az ideje. Egyébként a fiúk nagy része nem rajong a plázacicákért


18/f

2016. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem pont az olyan felfogású lányok jönnek be mint te :) 16/F
2016. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy pont az ojan felfogásu lányok jönnek be neked mint én?

Nem is ismersz már bocsánat,nem akarlak megsérteni.

Nem tudod hogy milyen a 'felfogásom'

Nem irtam semmit amiből rá jöhettél volna.:)

2016. febr. 20. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz :) 16/F
2016. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! :)

egyáltalán nem vagy lemaradva semmiről ha azt érzed, sőt majd ha lesz egy komoly barátod meglátod, hogy milyen nehéz ez a dolog. És igaz ha valaki valamit görcsösen akar akkor csak azért se jön össze semmi.

Semmiképp se változz meg, add önmagad, és majd úgyis jön egy fiú akinek ez tetszeni fog. Ne akard elsietni a dolgokat szerintem.

De ha mindenképp barátot szeretnél, akkor meg beszélgess sokat a srácokkal és adj esélyt hogy megismerhessenek,és akkor úgy is közeledni fognak feléd

18/L

2016. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 viraag1728 válasza:

Mit.kene tenned?:)

Varj! Még 2-3 évet azzal h barátod legyen.

Semmirol nem maradsz le hidd el. Korai lenne.még 14, évesen szex meg kapcsolat:)

2016. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!