Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miét van mindig ez ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét van mindig ez ha egy ismerösöm akar összehozni a haverjával?

Figyelt kérdés
Már második eset,hogy ismerösöm a haverjával összeakar hozni,ismerkedünk a fiúval aztán kiderül a végén,hogy a srác csak szórakozott..Persze ez ugy van,hogy a srác oda küldi hozzám a haverját akit ismerek,az beszélget velem,aztán oda hív magukhoz beszélgetni aztán minden szép és jó másnap meg már a srác le se sz*r..És akkor még ismerösöm mondta azt nekem utobbi esetnél,hogy okosan bánjak a sráccal mert a legjobb barátja,közben meg a srác viselkedik bunkó módon...
2016. febr. 23. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek az egy napos vagy paroras ismeretsegek csak a tarsasag miatt

egyik em komoly de legyel felhaborodva > ismeros az eset nekem is :(

2016. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ha én elmegyek bulizni akkor egyedül megyek,összefutok véletlenül ismerössel köszönök neki ennyi,utána jön az,hogy a srác küldi az ismerösömet,hogy hivjon oda magukhoz..
2016. febr. 23. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!