Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar összehozni a lányával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar összehozni a lányával?

Figyelt kérdés
A fodrászommal elég jó viszonyban vagyok, és miután szóba került, hogy mivel foglalkozom, hogy saját cégem is van elkezdte pedzegetni, hogy nem-e szeretnék megismerkedni a lányával... Azt tudni kell, hogy én 24 éves vagyok, a lánya 18-19 éves és nem éppen csúnya. Nem is lenne ezzel gond, de nekem furcsa, hogy pont azután hoz fel ilyet, hogy megtudta mivel foglalkozom és levonta belőle, hogy nem kereshetek rosszul. Szerintetek is csak a pénzemre mennének?
2014. aug. 28. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sanszos. hasznald ki ;)
2014. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Hagyd ki a nőcit.
2014. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Na az tuti, hogy csak a pénzre mennek.

A csaj is biztos egy elkényeztetett kis liba.

2014. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos hogy csak a "pénz"-re mennek, de én is szívesebben ismerkedek meg egy olyan lánnyal/nővel, akiről tudom hogy elért valamit hogy pl jó tanulmányai vannak, sikeres a munkában, tehetséges valamibe nagyon vagy mit tudom én. Ezek pozitív dolgok, jobba megjön hozzá az ember kedve mint a zsákba macskához.
2014. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Igen és sajnos ha az annya ilyen hogy a pénzre megy akkor nagy valószínűséggel csak a lánya is ezt akarja majd tölled!
2014. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem biztos, hogy a pénzre megy, de azért fontos a munka. Nyilván azt szeretné, ha a lányának egy rendezett életű párja legyen, nem pedig egy munkakerülő.
2014. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A karrieristákat kerülni kell jó messzire, mert nem marad idejük a másikra. Csak a munkának élnek...
2014. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ingyen punci mindig jól jön...ne hagyd ki, reszelgesd a csajszit pár hétig és amikor kezd sokba kerülni, dobd ki.
2014. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a csaj miért menne a pénze? Az anyám meg szokott próbálni összehozni pasikkal és tényleg azért mert jó az állásuk. Azt gondolja, hogy az eddigi szerencsétlen pasi választásom miatt megteheti.
2014. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Én a helyedben" tipp:

Ha látsz egy csepp értelmet is a lányban adj egy esélyt a dolognak. Ismerkedj meg a lányával és mondd el neki, hogy mennyire nem szimpatikus hogy az anyja így viselkedett, bár vele (a lánnyal) semmi személyes problémád. A választól függően:

1. Ismerkedj meg tényleg a lánnyal, de többet ne menj ahhoz a fodrászhoz

2. Tedd próbára azzal, hogy tájékoztatod, hogy te csak barátkozni akarsz, reakciótól ismerkedj tovább/felejtsd el

3. Tedd próbára azzal, hogy valami nem túl stílusos cuccban jelensz meg a randin és panaszkodsz egy kicsit róla, hogy milyen szarul áll a cég, esetleg ál-telefonhívással megfűszerezve, amit véletlenül hallhat

4. Találkozz vele az anyjától függetlenül és mérd fel mennyire érett/normális a csaj és ne foglalkozz azzal, hogy miért is találkoztatok. Lehet, hogy az anyja pénzéhes, de lehet, hogy csak jót akar a lányának. Ha szerencséd van, a lánya fogja azt mondani, hogy tudja miért mutatta be az anyja/apja neked és sajnálja, mert ismeretlenül nem kellene a pénzeddel foglalkoznotok és annak a tudta nélkül ismerkedhettetek volna össze


Lusta vagyok tovább sorolni, de sok minden lehet...

Adj neki egy esélyt és vond le a konzekvenciát. Ha nem hagyod, hogy hülyét csináljanak belőled, azzal sem lesz baj, ha a csaj is egy pénzéhes p*csa és mégis kavartok esetleg, mert arra elég lesz mondjuk.

2014. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!