Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek valakit és ő akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek valakit és ő akar összehozni a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Világvége.. 2013 :|

Mi a teendő, ha kiderül, vagy enyhe utalást érzek arra, hogy akivel össze akarok jönni, szeretné, hogy találkozzak a barátnőjével, (indok.: mert a másik barátnőjét már ismerem..) mindent megteszek, hogy szorosabb legyen a lánnyal(16) közöttünk, ugyanis barátok vagyunk, és van egy barátja akivel a kapcsolatuk a végét járja.. ha szakítanak várok egy kicsit és szeretnék vele összejönni(én 17/f). Nem tudom, hogy lesz rá egyáltalán esély.. nem tudom, hogy derítsem ki, hogy ebből lehet-e több. segítsetek ha tudtok , köszönöm.. :/



2013. jan. 18. 20:36
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Mond meg neki hogyan is érzel iránta az lesz a letisztább.
2013. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem szabad, volt egy ilyen helyzet...ugyan is ez nem az első.. ezt kihagytam.. :S szakítottak nyáron.. 1-2 hét múlva elmondtam neki, hogy lehetne több is.. azt mondta, h nem szeretné elveszíteni a legjobb barátját...és hogy már nem lesz soha olyan mint volt... na én ezt kimagyaráztam... ki is békültek a barátjával 1-2 hét múlva, hogy én ezt kijelentettem... nem akarok ebbe a hibába esni.. ő szereti a barátját, csak a barátja sz@arja le a fejét... mindenképp várni akarok... csak jelekből szeretném kideríteni, hogy azóta változott-e benne valami. A múltkor megbeszéltük, hogy nyár óta sokkal fontosabbak lettünk egymásnak, és hogy szorosabb lett a kapcsolat.. ez lehet jót jelent, de lehet kevés.. :/ tudnátok írni olyan kérdést, vagy valami hasonlót amiből rájöhetnék, hogy van-e esélyem, de nem látná tisztán, hogy én már megint nem ott tartok, hogy barátok vagyunk..? :/
2013. jan. 18. 20:52
 3/21 anonim ***** válasza:
azt hittem csak én vagyok szerencsétlen. ugyan ìgy vagyok csak én 16/L a fiú pedig 17 akinek rossz kapcsolata van, nem tudom meddig húzzàk még de viszont a haverjàval akar összehozni. ez olyan rossz, tudom mit érzel :/ én azt làtom a legjobbnak hogy minden alkalmat kihasznàlok hogy vele legyek, még jobban a bizalmàba fogadjon és apró jeleket próbàlok amik nem feltûnõek (baràtnõje miatt) és meg próbàlom elérni hogy érezzen valamit aztàn lesz ami lesz. hosszù út. ha szakìtanak legyél vele figyelmes, segíts elfelejtenie de ne túlzottan mert akàr nyomulàsként is elsülhet ami nagyon visszataszító tud lenni. én ezt fogom tenni. ja és ha összeakarja veled hozni a baràtnõjét tisztàzd az elején hogy nem akarsz semmit, de az is lehet a csaj majd azt vàrja hogy mondjuk elhívd, tehàt tisztàzni sem kell csak simàn nem mutatsz felé akkora figyelmet. na sok sikert, kitartàs!! :)
2013. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
szerintem ne kérdéssel próbàld, semmi ötletem nincs hogy lehetne. inkàbb figyeld meg a viselkedése vàltozott-e. annyi minden kivehetõ az apró dolgokból
2013. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

éjjen, nem csak én :) bocsi XD

Most azt mondta, hogy csak hülyéskedett...mert mondtam neki, hogy megállt a szívem egy pillra.. és mondta, hogy nagyon sajnálja nem akart kiakasztani, nincs semmi hátsó szándéka vele.. :D xD Am te mint lány.. barátságból szerelem? szerinted is látezik az az elmélet, hogy ilyen soha nem lehet... és létezik az a barátzóna? :S sok sikert neked is.! :)

2013. jan. 18. 21:04
 6/21 anonim ***** válasza:

Jahjjj... Ember, együtt érzek veled. Elég szemét egy helyzet ez.

Az első, ami beugrott, hogy szerintem próbálja feléd jelezni, hogy nem akar veled lenni. Magamból kiindulva - ha egy nagyon jó sráchaverom bevallaná nekem az érzéseit, ( pláne egy-két héttel a szakítás után ) nem tudnék vele mit kezdeni, de sosem felejteném el. Onnantól már mindig úgy néznék rá, a tudattal, hogy... érted. Ha ki is magyarázta, akkor is.

Szerintem ezért akar összehozni a barátnőjével... Hogy elterelje a gondolataidat róla. Hogy a kapcsolatotok tényleg baráti legyen, és ne szerelmi.

Egyébként velem hasonló volt.. Csak itt ugye fordított helyzet, a csávóka akart összehozni a legjobb barátjával. És valahogy kiderült egy ivászat utáni őszinteségi rohamom kapcsán a dolog... Szegény csávó azóta sem tér magához. :/

A legjobbakat neked! Bár általában baromi optimista vagyok, most kicsit pesszimista szemszögből látom a dolgokat, remélem azért nem vezettelek félre... Fel a fejjel haver, lesz ez még ezerszer jobb is! ;)

2013. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Jaj, mondanék még pár szót.. Az elôttem szólók nagyon jól mondták.. NE ADD MÉG FEL! Kicsit bocsi, ha összezavarlak, de szerintem sem szabad ennyi után feladni. Itt konkrét kérdés sajna nincs, de próbálj nyomulás-effektus nélkül a közelében maradni. Látni fogod rajta, hogy mikor mi van... Ha észreveszed, hogy sokat néz rád, hogy rád mosolyog, néha csak úgy... Amikor köszön neked, mosolyog, és látod, hogy felvidul a tekintete is. Szerintem érezni fogod. Légy mellette. Sok sikert apafej!;)

16/L

2013. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Már elhárította, ezt és teljesen tagadja, és azt mondja, hogy neki ilyen esze ágában sem jutna, hogy összehozzon vele. Megmondtam, neki amit írtál is, hogy szerintem ez most egy áthárítás volt... azt mondta, hogy ne mondjak ilyent, nincs ilyen... Milyen kérdésekkel tudnék kideríteni dolgokat? :/
2013. jan. 18. 21:13
 9/21 A kérdező kommentje:
# 7/8 Khhm... :| még valami... nem egy falu/város-ban lakunk... itt van közel.. és abban a városban lakik a mamám, rokonom így ismertem meg, mert a nyaram nagy részét ott töltöm ott vannak a barátaim is inkább.. (ez am fura.) ugyh, ritkán találkozunk...minden nap nem is tudnánk.. talán egy héten 1-2x.. nyáron tudna igazán működni ez a kapcsolat...de ha netán szakítanak.. én addig nem tudok várni.. :( és félek, hogy lemaradok.. :| ha talizunk akkor úgy hogy ott vannak a haverok... mikor hazajöttem egyik hétvégén mondta, hogy jó volt látni.. és én is mindig mondogatok neki, dicsérem ahol tudom.. rendes volt, mert még a buszhoz is kijött 5 percre mikor jöttem haza... ezt mind csinálhatná jó barátságból is.. nagyon nehéz :(
2013. jan. 18. 21:17
 10/21 anonim ***** válasza:

Jézusom, akkor bocsi, hogy itten rosszakat feltételezgetek!:)

Hát nem tudom. Egyenlôre ez barátságosdi. Nagyon nehéz megkülömböztetni a barátságot a szerelemtôl. Szerintem létezik fiú-lány barátság. Egy darabig. Odáig, ameddig az egyik fél el nem játszadozik a gondolattal, hogy milyen lenne együtt lenni a másikkal... Haverság mûködik, de barátság nem. És ez fos:/

Figyelj, megpróbálok gondolkzni a dolgon, és megkérdezem pár ismerôsömet, hogy mit tennének ebben a helyzetben, oké?:) Írok neked privátban minél hamarabb.

2013. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!