Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány az önbizalom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány az önbizalom és a magabiztosság hiánya?

Figyelt kérdés
Én konkrétan nagyon nem tartom magamat semmire sem jónak. Meg szoktam látni és haverok is mondják, hogy sokszor meg szoktak nézni a csajok és mennyire bejöhetek nekik, de ez engem zavarba hoz. Meg akkor is nagyon zavarban vagyok, ha ismeretlenül leszólítanak. 19/f

2016. febr. 23. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván hátrány... :D én is ilyen vagyok. Ez van.

De volt már nőm szóval megvagyok.

2016. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
attól függ valakinek az ilyen visszahuzodoak jönnek be valakinek meg nem
2016. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hátrány. El kell hidd magadról,hogy igenis te is bejöhetsz a lányoknak. Ez nem a visszahúzódás de milyen az,ha egy lány mondjuk megdicséri a fiú szemét,az meg pironkodva mondja,hogy :'jaj,ugyan'. Hát,úgy gondolom ez nem túl vonzó. Szóval,szedd össze az önbizalmad valahonnan és higyj magadban és abban,hogy jó vagy dolgokra! :)
2016. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagy hátrány, de szerintem nem attól leszel magabiztos, hogy mesélgeted magadnak, hogy te milyen jó vagy. Inkább akkor hátrány, amikor sok ember emiatt nem mer belevágni az ismerkedésbe, vagy ha ismerkedik is, közben ha ezt a bizonytalanságot sugallja, azzal másokat is elbizonytalanít, mások is ennek hatására azt a kínos helyzetet érzik, hogy erőltetett az ismerkedés.


Másképp sok emberben lehet egy természetes bizonytalanság valamilyen szinten. Ezért fárasztó amikor valaki túl magabiztosnak akar tűnni, amivel túllő a célon. Nem kell erőltetetten műen annak lenni, sokan így veszik le, amikor valaki azt mondja nekik, hogy legyenek magabiztosak, és átesnek a ló túloldalára.

2016. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!