Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irtóra egyedül érzem magam és...

Irtóra egyedül érzem magam és unatkozom. Legszivesebben elköltöznék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyuék 60-65 évesek (bbár ez erre nem indok ).. És egész karácsonyt szinte végig unjuk. Nem csinálknuk semmit. Az első nap, 24.-e az jó.. diszitgetem a fát egyedül.. stb. De ezek.. Csak fekszünk,tvzünk. Anya a konyhában cigit tölt, a férje a szobában tvzik cigizik.. én meg unatkozom.

Annyira csinálnék valamit, de az össszes ismerősöm a családjával van... ebédelnek beszélgetnek. Mi meg... botrány. Mit tudnék csinálni ma hogy ne érezzem ilyen egyedül magam, és ilyen élet untnak?

19/L


2015. dec. 26. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el valami szep helyre, ahol szeretsz lenni. Zenèvel a füledben. Ha van kutyàd , vidd őt is. És vegyél magadnak valamit, amit amúgy nem vennél, de boldoggà tenne. Pl egy fagyit , most télen...

Boldog karàcsonyt

2015. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is unatkozom, mert nekem a párom ilyen semmilyen. Tévét nézne, abból is rajzfilmet, én meg élnék :D

2015. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 25-26-a szinte mindenkinek dögunalom. Az igazi "karácsony" (vagyis a hangulat, ünneplés) a legtöbb családban csak a 24-e.
2015. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor költözz el. Saját lakásban jobban feltalálnád magad? Filmezz, ovlass, tnaul jesetleg... CSinálj úgy, mint egy majdnem felnőtt ember és kösd le magad.
2015. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pasi?
2015. dec. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!