Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vesznek komolyan?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek komolyan? Mit tegyek, hogy komolyan vegyenek? 14/l

Figyelt kérdés
Mostanában észre vettem, hogy az emberek egyszerűen lenéznek, kicsi gyereknek tartanak. Értem én, hogy nagyon sok buta, komolytalan velem egykorú leányzó van, de rosszul esik, hogy ok nélkül hülyének néznek. Pl.: Egy tanártól kérdezek valamit és lekezelően válaszol, egy idősebb srác egy analfabéta kislánynak gondol meg ilyenek... nem bírom!

2016. márc. 2. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy nem tudhatjuk. Nem ismerünk se téged, se a környezetedben lévő embereket, se magát a környezeted. Nem tudjuk hogy viselkedsz otthon, hogyan mások közelében... Ezer oka lehet. Ha nagyon zavar, akkor inkább többször gondold át a mondanivalód, mielőtt kimondanád. Csak megfontolt megnyilvánulásaid legyenek. Ha ezután se változik semmi, akkor feltehetőleg a környezeted már valamiért elkönyvelt téged ilyennek. Az előítéleteken pedig nehéz változtatni sajnos. Ha ez a helyzet, akkor sz_rd le őket, és ismerkedj új emberekkel.
2016. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem csak veled van így, sokan beszélnek lekezelően a fiatalabbakról. De szerintem csak emiatt lenézni valakit sokkal gyerekesebb dolog
2016. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez van :( megfontoltan szoktam beszélni és cselekedni is
2016. márc. 2. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Van sok ennyi idős aki sokkal értelmesebb mimt pár felnőtt. Szerintem nem az épetkor dönti ezt el.
2016. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
csinalhatsz amit akarsz kicsi vagy :D en nem beszélnék veled lekezeloen de tuti elsutnek pár poént hogy kicsi vagy meg te ehhez :D a kor dirigal sok esetben hiába vagy te komolyabb az átlagnál altalanositanak de ez így is van rendjén majd ha megnosz te is csinalhatod :D :P
2016. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem csak te vagy ezzel így. Én így 16 évesen is még mindig egy szaros taknyos lánygyerek vagyok a szüleimnek, és gyűlölöm, hogy csak a korom miatt nem vesznek komolyan...Mert hogy én csak hülyeségeket tudok mondani mert nincs élettapasztalatom...Jó, tudom, hogy nincs, és olyan dologba nem is szólok bele amihez nem értek, de véleményem lehet. Amit ha elmondok, kiröhögnek hogy "jólvan, kicsi vagy te még ehhez"..."kicsit" fel tudom magam ezen idegelni...Talán 2 év múlva már csak taknyos leszek, és a szaros-t elhagyják a hívószavamnál.
2016. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát ezt én se értem.. Engem is rengetegszer lekezeltek és fiatal korom ellenére igen intelligens vagyok. Néha azt érzem, hogy egy felnőttet is túl tudok tenni intelligenciámmal de ezt senki se hiszi.

Én ilyenkor mindig visszaadom azt amit kapom. Ha ők lekezelnek akkor én is lekezelem őket és egy kis bunkóságot is csomagolok mellé. ;) nálam ez bevállt! :)

2016. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én amikor ilyennel próbálkoztam szüleimnél, pofont kaptam érte :/
2016. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!