Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy komolyan vegyenek a férfiak, ne szexuális tárgyként kezeljenek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, hobbim a futás,túrázás, biciklizés.

Egy kapcsolatom volt, rosszul végződött.

Szüleim nem törődtek velem, Anyám meghalt, Apám nem ismerem.

Mindenki szerint szép vagyok, alakom jó. Vannak udvarlóim, csak szűz vagyok. Kórházban voltam sokáig más betegség miatt, aszexuális lettem, .. abban a korban, amikor illett volna elveszítenem.

Ma már igényes vagyok eredeti szőke, hosszú hajam van, vékony vagyok, 165 cm. Gyerekesnek nézek ki, koromhoz képest, a férfiak inkább azonnal szexuális tárgyként könyvelnek el, azt hiszik, max. 20 körül vagyok.:/


2016. jan. 15. 02:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a komolytalan férfiak nem fognak komolyan venni soha. Nehéz, de találnod kell olyat, aki törődik a lelkeddel, és nem csak a szexuális kielégülését látja benned. Szerintem kezdj el neten emberekkel beszélgetni. Ha nem is akarsz neten keresztül senkihez közelebb kerülni, akkor ez gyakorlásnak, tapasztalatszerzésnek is jó. Én is rengeteget változtam azáltal, hogy sok emberrel beszélgettem így neten. Meg aztán ha magányos az ember, akkor is jól esik, ha tud valakivel beszélgetni, még ha nem is személyesen is.

Jó tanács: Olyannal állj inkább csak szóba, aki nem kér képet egyből.

Remélem tudtam segíteni.

2016. jan. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most aszexuális vagy,vagy nem?

El kéne előbb dönteni.

Azon ne aggódj, hogy 20-nak néznek,inkább örülj!:)

Milyen jó lesz. amikor 30-on felül max 25-nek nézel ki,sok nő cserélne veled,ebben biztos lehetsz! :)

Ismerkedj,randizz, kicsit húzd a szexet, gondolom ez nem kérdés, biztosan van benned gátlás bőven,semmi baj:)

Aki lekoccol, mert nem akarsz egyből dugni,hagyd a fenébe.

2016. jan. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokat nem tudsz tenni ez ellen, hisz nem veled van a probléma, hanem a férfiakkal, akik nyitni szeretnének feléd. Sajna ilyen világban élünk, ahol a legtöbb férfi csak egy numerát akar, a nők egy része pedig pénzéhes és anyagias.

Igényes alatt mit kell érteni? Öltözködésed milyen a hétköznapokon? Nem lehet, hogy túl kihívó ruhákat hordasz, és ezért találnak be az ilyen típusú férfiak?

Nem baj, ha fiatalabbnak nézel ki, később előny lesz. Engem is mindig 4 évvel fiatalabbnak néznek, mint amennyi valójában vagyok. :)

Válogasd meg továbbra is, kivel találkozol, egy idő után előkerül majd úgyis a nagy Ő. Csak ne helyezd túl magasra a lécet. :)


29F

2016. jan. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj
2016. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most.. mi? Mármint most miért könyvelnek el annak? Nem értem. Elején meg azok az infók minek, hogy futsz meg túrázol stb.?
2016. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hello.

Lehet hogy mikor beszelsz azt hiszed normálisan beszelsz es kézben azt monogatod, hogy bkablablablabla es közben körbe körbe futkoraszol... De ez csak egy felvetés ha ezt csinálod szerintem fejezd be es komolyan fognak venni.

16f

2016. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes sztori lett volna. Kár, hogy a kérdező nem reagál...
2016. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!