Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek, hogy mostanában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy mostanában nincsenek szép, csinos testalkatú lányok?

Figyelt kérdés

Az egyik véglet, amikor jó, ha megvan 40 kg, a másik meg, amikor több, mint 60 kg. Szinte horgászni kell azokat a lányokat, akiknek a látványa kellemességel tölt el, mert ezekre, ha ránézel, vagy azért futkos rajtad a hideg, mert milyen sovány, vagy azért futkos rajtad a hideg, mert milyen zsíros. Aranyközépút nemigazán létezik. A 47-55 kg közötti lányok kihalófélben vannak (de amúgy az az én nememnél is megfigyelhető - egy fiú vagy csontsovány, vagy nagydarab).


Tisztelet annak a kevés kivételnek, persze.


2016. márc. 3. 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nagyon sok normális lány van én már rajottem... beszélj 5 kövér lánnyal 3 tuti normális lesz csak hat azokkal meg azért nem járnál mert kövérek amit rossz nézni..
2016. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem sincsenek.

Én pl. 160 cm - hez 49 - 50 kg vagyok, szerintem ez átlagos.

Viszont az osztályban rajtam kívül van három lány, akik normálisak vagyunk, van három rohadt vékony, és van kettő dagi.

2016. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Őszintén mondim,hogy én olyan vagyok,aki se nem kövér se nem csontváz,hanem pont jó,pont elég izommal. Ráadásul a belsőmre is azt mondják kedves,hűséges,érett,intelligens... (Persze ezt mások mondták rólam) És az a gáz,hogy senki nem tudja ezeket értékelni,a fiúk nay része csak gerincre vágna és nem törődnek vele hogy én érzek is. Na de nem is ez a lényeg,hanem hogy vannak ilyen lányok :D
2016. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem igy kellene itelkezni. Persze,biztosan szebb nalam es formas lany,de en peldaul genetikailag vagyok sovany,nem tudok mit tenni ellene. Rendszeresen sportolok,es rendesen eszem,de egyszeruen nem megy.

Ennek ellenere vidam vagyok,es kozvetlen. Megprobalok ezzel kompenzalni...:)

16L

2016. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 LilluskaCicuu válasza:
Én 53kg vagyok de már azt mondják rám hogy kövér vagyok !! Miért milyen legyek anorexiás ??! Szerintem inkább legyen egy lány kicsit húsosabb mint olyan aki úgy néz ki mint egy csontváz! 14/l
2016. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!