Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek? 👇

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? 👇

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik, és valószínűleg én sem vagyok neki közömbös. Eddig csak szemeztünk, de én szeretnék már túl lenni, az 1. beszélgetésünkön. :)

Hogyan kezdeményezzek? Milyen indokkal menjek oda? Mit mondjak? Mindenki válaszát várom, akár tapasztalatokat is! Légyszi segítsetek valami hasznossal! Megy a zöld kéz!!!

16/l,17f



2016. márc. 6. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Az a legegyszerűbb, ha kiszúrsz rajta valamit, és egy "De jó cipőd van! Már olyan régóta keresek én is egy ilyen hasonlót. Hol vetted?" jellegű ürügyként használt kérdéssel simán odamehetsz hozzá, aztán elég messze el lehet jutni akár innen is... ;)
2016. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lányként kezdeményezni....nekem eléggé nyálcsorgatásnak tűnik, nem szimpatikus.
2016. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valakinek lépni kell. Más meg azért nyavajog, ha nem kezdeményez a lány...

Jöhetnek még válaszok! :)

2016. márc. 6. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: Valamit jegyezz meg: Olyan nincs, hogy kell!
2016. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Negyedik válaszadónak: De, bizony nagyon sokszor van olyan, hogy kell!!! A szüksèg nagy úr!


Kedves kèrdező!:) Az első válaszadónak teljesen igaza van! Egy ilyen ürüggyel már lehet tarolni. Találj ki ilyen, vagy ehhez hasonló kèrdèst, attól függően, hogy milyen szituációban találkoztok! Baj nem lehet, akár mit ès akár hol kèrdezel:) Ügyesen:) Sok sikert!:)

2016. márc. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Jöhet még! :)

2016. márc. 10. 09:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben és a következöket tettem: egy kicsit kérdezösködtem a suliba és megtudtam róla egy s két mást, hogy sportal... aztán azt találtam ki hogy szeretnék hétvégenkét szaladni vele mert rossz egyedül és hogy ő jó sportolo és tök jó lenne ha eggyütt mennénk... be is vált és minden hévégén láttuk egymást... király volt... gondolom hogy azt gondolod hogy ez alattomos volt de annyira tetszett a srác és őrülten szerelmes voltam... szoval azt tanácsolom hogy tudj meg róla többet barátoktol vagy ilyesmi
2016. márc. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :D ment a zöld kéz ;)

Szerintem összegyúrom a tippeket :D

Jöhet még!!!! :)

2016. márc. 27. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!