Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen fiúnak soha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiúnak soha nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

18 éves leszek nyáron, még nem volt normális kapcsolatom. Rövid hajam van (konkrétan oldalt és hátul 3mm, felül 1cm), izmos, sportos testalkat, nem vagyok csúnya, minden nap sportolok, rockot vagy metált hallgatok általában. Szabadidőmben sokat olvasok, jól tanulok, eljárok közösségben és próbálkozok is. Sajnos azt tapasztaltam, hogy a normálisnak tűnő lányok is egy típusú "fiút" szeretnek, a tipikus nádszálvékony páwagyerekeket, akiknek a szelfi teszi ki mindennapjaik 70%-át.


Talán az új közeg segíteni fog ? Most érettségizek és megyek egy nagyvárosba továbbtanulni, talán ott több lányt találok, de már nagyon elkeserít ez a helyzet, már úgy állok hozzá, hogy biztos ő is elhajt.



2016. márc. 6. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nyugi, én is egyetemen fogtam az első igazi csajt :)
2016. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem fiatal lennél de a leírás alapján nem hiszem hogy gondot kéne okozzon a csajozás.

A nagyváros új iskola új helyek mindenképpen növeli az esélyeidet. Én 20 évesen nem mondanám magam öregnek de így is nagy különbséget vélek felfedezni a saját és a te korosztályod között ettől függetlenül nem tudom elképzelni hogy hogyha a külsőd mellé valami használható személyiség társul akkor ne találnál barátnőt.

Hajrá :)

2016. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Probalkoz azok kozott a lanyok kozott akik nem olyan szepek mint azok akik a pawakkal vannak meg itt gyakorin is vannak mind2 helyen azert lehet talalni csinos lanyokat meg igy elmesz gondolom pestre nem sok ertelme lenne egy kapcsolatba kezdeni azert hogy utana mindig visszautaz hozza

Nem tudom te hogy vagy vele de ha pawanak kene ahhoz lenni hogy baratnom legyen akkor ott eszi meg oket a fene

2016. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem éppen Pestre, hanem Pécsre megyek koleszba, szóval hétvégente visszajárok mindenképp. Nincsenek nagy elvárásaim, legyen értelmes, intelligens, tanulás legyen neki az első és szeressen mozogni. Az se hátrány ha szeret olvasni, esetleg vörös hajú és rocker :D Na az olyan csajokért oda-vissza vagyok. Nem adtam fel semmiképp, csak elkeserít ez a tény.
2016. márc. 6. 23:17
 5/15 anonim ***** válasza:
ó pécsi arc leszel. Én pécsi vagyok, ide járok egyetemre, és hasonló helyzetben vagyok mint te. Mit sportolsz?
2016. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Futni szoktam, erőnlétizek, illetve kondiba járok. Küzdősportot is el akartam kezdeni, egy időben jártam is jiu jitsuzni, csak az edzőm elutazott külföldre és hát egy zsákfaluból elég nehéz bejárni akárhova, meg pont jó időben találni edzést, szóval azt abbahagytam, majd talán Pécsen találok valamit. Holnap szerintem rádírok, kérdezek pár dolgot mi merre van ha nem gond :D
2016. márc. 6. 23:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Rendben, és pécsen küzdősportot is tudok ajánlani ha gondolod, én is járok :D
2016. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Komoly? Én azt hittem, hogy nekünk kockáknak reménytelen a helyzete.

A válasz: ha most nem vagy beleesve senkibe, akkor nyugi. Majd lesz valaki.

2016. márc. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csak meg kéne mutatnod ki az úr a háznál. Helyretenni 1-2 pávagyereket.

Tuti lesz barátnőd, az a furcsa, hogy most nincs.

2016. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a verekedés híve, csak ha már nagyon muszáj. Priuszt nem szeretnék szerezni köszi, rendőrnek v katonának készülök :D Talán visszatart a kiskorban létrejött önbizalomhiány, 1 éve eléggé dagi voltam, de hamar leadtam, csak akarni kellett :) Pedig már úgy hiányzik valaki akivel megbeszélhetem a mindennapjaimat összebújva egy film mellett... De hát majd csak lesz valaki, feladni nem fogom.
2016. márc. 7. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!