Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátkozik vagy rájött, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozik vagy rájött, hogy elkésett?

Figyelt kérdés

Egy évfolyamon vagyunk a sráccal, tavaly év végén jöttem át a suliba. Egy angolra jártunk, együtt érettségiztünk előrehozottként belőle, ott kezdtünk el beszélgetni, de nagyon visszahúzódó volt, ezért nem erőltettem. Később bejelölt, a nyár folyamán ráírtam, egész nap beszéltünk. Érdeklődő volt, jót dumáltunk, aztán elbúcsúztam, és mindig vártam hogy ő is írjon, de nem tette. Fészbúkon azonban mindenemet lájkolta. A képeimet, posztjaimat, sőt, azt is, ha visszaigazoltam, hogy megyek valahova.

Aztán valahogy elkezdtünk beszélgetni, azóta mindig megbeszéljük hogy majd ha mind a ketten a kis társaságunkkal ott leszünk egy koncerten, akkor találkozunk, de ez valahogy eddig sosem jött össze... Aztán elhívott egy pszichológiai előadásra, amire a haverjaival ment, ott is egész félénk volt, majd közvetlenül az előadás után megint rám írt egy koncert kapcsán, amire mindenképpen megyünk.


Nekem időközben lett barátom, meg is említettem neki, nem változott a viselkedése, max nem lájkolgatja már mindenemet fészbukon. Neki sanszos, hogy van barátnője, de nem lehet eldönteni, fészbukon semmilyen kép nincs kint róluk.


L/18 F/19



2016. márc. 7. 21:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, az nem egyértelmű, elmentem velük az előadásra, de egyszerűen fura volt. Amikor megérkeztem, a haverja nem látott engem, és megkérdezte, hogy "na hol a csajod?", de én már pont hallottam, nagyon kínos volt :D Bocsánatot kért érte, én meg azt mondtam hogy nem hallottam... :D
2016. márc. 7. 21:33
 2/2 Martin96os válasza:
Szerintem gyerekes viselkedést tanúsít, és ő se tudta, hogy mit akar pontosan..csak miután már talán mástól megtudta, hogy neked már van valakid. El kell fogadnod, el kell felejtened, tovább kell lépned, nem szabad időt rápazarolni, hisz most valakid. Foglalkozz azzal a sráccal, akivel most is vagy, aki boldoggá teszi a mindennapjaidat. Nem éri meg a múlton rágódni. Koncentrálj a jelenre.
2016. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!