Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátommal ma vagyunk tiz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal ma vagyunk tiz honapja egyutt. Nagyon szeretem. De ha valaki beszologat nekem azt lesz@rja es irrital. Es meg en vagyok a rossz haa megemlitem mer baratkozik iyennel. Szerintem meg kene vedenie nemde?

Figyelt kérdés
be kene vedenei es nem az ellenseg mellett allni es adni a yampit.
2015. szept. 18. 03:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Na én éppen ezért nem akarok barátnőt...nem tudnám megvédeni :(

Szerintem mond meg neki hogy ez nem tetszik neked.


Nekem sem tetszene ez.

2015. szept. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igazából megérdemlitek egymást.

Csodás környezetben élhettek, ahol ez a normális, hogy tinédzserek beszólogatnak egymásnak...

2015. szept. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

LOL.


Te nem tudod megvedeni magad? Nincs szad? Baratot akarsz vagy egy kutyat, akit tetszolegesen ra lehet uszitani arra aki neked nem tetszik?

2015. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
semmi rosszat nem irok az illetonek es erre beszologat...es pasim szemebe is en vagyok a rossz.en mindig kialltam mellette.de ezutan nem fogok! rohog rajtam mint egy rossz osztalytars....
2015. szept. 18. 10:38
 5/9 A kérdező kommentje:
ja es az illeto melle all..ugygondolom ezt nem turnie kene meg nevetni az ellenseggel egyutt hanem szolni hogy alj le.megis csak a baratnomrol beszelsz akit szeretek
2015. szept. 18. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez eleg gyerekes, hany evesek vagytok ha a pasid kirohog? Szerintem itt nem az a gond hogy kirohog hanem hogy osszejottetek ennyi idosen
2015. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat de beugat a haverja es azon rohog amit mond..am 18eve
2015. szept. 18. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, meg kellene védenie.
2015. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13 évesen ne csodálkozz.
2015. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!