Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi is számit a legjobban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is számit a legjobban?

Figyelt kérdés
Ez a kerdes foleg lànyokhoz szol. Nektek mi tetszik egy fiuban? Fontosabb a kulso,vagy esetleg a belso, a szemelyiseg stb?

2016. márc. 8. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem azok az ideálisak akik kedvesek, illedelmesek, nem beképzeltek okosak.

A külső szempontjából az a fontos hogy legyen picit duci (de csinosan) szemüveges és ezen kívül átlagos kinézetű.

2016. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A belső fontosabb
2016. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a személyiség a fontosabb, és az, hogy velem hogyan bánik. Szeretem az értelmes fiúkat, akiknek megvan a saját értékrendjük, képesek önálló véleményt formálni, nem befolyásolhatóak, viszont végtelenül érzelmesek és tudnak teljes szívből szeretni. Ha ezek mellett még a humoruk is jó, kedvelnek engem és a külsejük sem taszító számomra (nem fontos, hogy már elsőre kifejezetten bejöjjenek, mert az később úgyis alakul), akkor engem megvettek kilóra, és bármikor bármit megteszek értük.:D

17/L

2016. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Te nagyon leírtál engem.............:O :)
2016. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a tiniknek valóban csak a külső számít, de aki egy kicsit is értelmes az még tini korában rájön, hogy ez így nem teljesen jó/igaz, sajnos vannak olyan felnőttek akik ezt máig nem látják be, pedig a helyes döntés az, ha csak a belső tulajdonságait nézzük egy embernek, sokáig azt hittem én is ilyen vagyok, és már felnőttem a feladathoz, de a célnak mindig az őszinte elfogadásnak kell lennie, hiszen csak ekkor lesz igazán felnőtt valaki :) 18/l
2016. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!