Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan/mivel növelhetné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mivel növelhetné valaki rövidtávon az ismerkedési esélyeit? (Nem kisugárzás-, vagy önbizalomnövelésre, sem izomtömeg növelésre és hasonlókra gondoltam, mert ezek hosszútávú, lassú változtatások).

Figyelt kérdés
Férfiú vagyok.

2016. márc. 9. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt én is szeretném megtudni
2016. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
ha sem a belső sem pedig a külső tulajdonságaid akarod megváltoztatni, akkor mégis hogyan képzeled el, hogy akarod növelni az esélyeid? a kisugárzás sokat számít, ha egy jó ember vagy, ámde depressziós és negatív a kisugárzásod akkor az taszítja az embereket, hiába vagy jó lelkű, értelmes amire elvileg sokan vágynak. ha pedig pozitív vagy, de hulladék az rövidtávon ugye tök jó, mert elhiteted mindenkivel hogy tök jófej vagy stb, majd ha megismernek akkor rájönnek hogy hoppá. én azt ajánlom ha depressziós vagy, vagy szomorú vagy ilyesmi, NE mutasd másoknak, nem értik meg általában, elítélik, elkerülnek.
2016. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
41%
Öltözködés,drága óra,öltöny,elegáns cipő,Ájfos6S+. Ha olyan a célpont bérelt kocsi és bérelt lakás.
2016. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!