Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan működik egy kapcsolat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik egy kapcsolat? Mitől lehet egy kapcsolat hosszútávú?

Figyelt kérdés

A szerelem is egyszer elmúlik,legalabbis enyhül. Miről beszélnek a párok ha mar mindent tudsz a másikról? Nem unják meg egymást?


Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik már évek óta együtt van a párjával. Köszi :)


2016. jan. 30. 20:25
 1/1 Stark2000 ***** válasza:
Bár én csak fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, és bár ez elég nyálas szerintem, de van benne valami: "Nem az számít, hányszor vesztek össze, hanem, hogy hányszor mondjátok ki, "megoldjuk!"" . Nah jó, tudom, hogy elég sablon szöveg, de tényleg nem hülyeség. Ha tudtok kommunikálni rendesen, megbeszélni mindent értelmesen, éretten, majd arra közösen megoldást találni, akkor baj nem lehet. Persze, ha elmúlik a dolog közöttetek, akkor teljesen mindegy, de ha ezt nem veszed figyelembe, akkor... eléggé hosszú kapcsolatra számíthatsz! :)
2016. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!