Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk szerintetek ez miert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk szerintetek ez miert nem jo h lany rocker? (14/L)

Figyelt kérdés
Mar mondtak olyat is ram h emos vagyok meg sokakat zavar h rockot hallgatok/ animeket nezek es h emosok a barataim stb. Ezert fiukkal sosem volt szerencsem. Nem hinnem h olyan ronda volnek teljesen atlagos vagyok. De valamiert mindegyik fiut mintha taszitanam. Nem tetszik nekik a zenem a hajam a stilusom. A baratnoim azt mondjak egy emos vagy hasonlo fiut kene osszeszednem de olyanokat meg alig ha talalok. Ha kell kep mutathatok privatba h szerintetek mi a baj velem. Kerlek adjatok minel tobb valaszt^^ koszonom (14L)

2016. márc. 10. 09:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
rawr :3333 XDDDDD ^^
2016. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Nekem semmi bajom se a rockal se az animével. Az mindenkinek egyéni hogy mi, tetszik neki. Olyat keress aki elfogad ollyannak amien vagy. Egy képet azért én is megnéznék.

16/F

2016. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szia! Ennyi idősen szerintem még nem kéne azzal foglalkoznod, hogy mennyi sikered van a fiúknál. Majd később pl. középsuliban rengeteg új ismerősre tehetsz szert. Nem kell most ezen rágódni.


Kedves 15. válaszoló én a helyedben az interneten kívül nem nagyon vállalnám be hogy "Bonehead" vagyok, mert ha megteszed számíthatsz egy-két pofonra. Szerintem teljesen jogosan, de ezt most nem részletezném.

2016. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privibe
2016. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!