Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk szerintetek ez miert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk szerintetek ez miert nem jo h lany rocker? (14/L)

Figyelt kérdés
Mar mondtak olyat is ram h emos vagyok meg sokakat zavar h rockot hallgatok/ animeket nezek es h emosok a barataim stb. Ezert fiukkal sosem volt szerencsem. Nem hinnem h olyan ronda volnek teljesen atlagos vagyok. De valamiert mindegyik fiut mintha taszitanam. Nem tetszik nekik a zenem a hajam a stilusom. A baratnoim azt mondjak egy emos vagy hasonlo fiut kene osszeszednem de olyanokat meg alig ha talalok. Ha kell kep mutathatok privatba h szerintetek mi a baj velem. Kerlek adjatok minel tobb valaszt^^ koszonom (14L)

2016. márc. 10. 09:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
a rockerek ugy néznek ki mint valami ket lábon járó szöges kerítés... minden fekete és szögek mindenhol... tiszta depi feeling... mert ha azt a zenét hallgatja nekem rendben van jo rock zenék vannak de ne legyen rocker... míg én örülök a semminek mint majom a farkanak te depizel a semmin... senki nem akar depizni...
2016. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

11-es ne írj hülyeségeket kérlek....

A rock zenének és a rocker stílusnak semmi köze a "depihez". Ne magyarázz és ne osztogass tanácsokat, ha semmi közöd a szubkultúrához.

2016. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
nekem bejönek a rockosa lányok
2016. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
rockosab*
2016. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%
Szia, 17 éves bonehead fiú vagyok, saját tapasztalatból mondom nagyon sok előítéletet kapok/kapunk. Ne is foglalkozz velük, legyél boldog a bőrödben. Én a társamat csakis rocker lányként bírom elképzelni. Amondó vagyok találd meg a te társaságodat és légy velük boldog, ne mások sztereotípiái szerint akarj élni. Képet küldhetsz ha szeretnél.
2016. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Firedoom ***** válasza:

9.ota rocker es animes vagyok es eddig nem ert ezert hátrányos megkülönböztetés, vagy csak nem momdtak a szemembe.

Mi is a lenyeg? Nem az, hogy "nem viszed túlzásba", hanem egysueruen képes vagy másról is beszelni, elfogadod a tobbiek stílusát. Valoszinuleg az evek során sokszor hallani fogod a hulye sztereotipiakat, de ne aggódj! Vannak fiuk akik páros kézzel kapnanak erted.

Ha gondolod egy kep ide is johet.

18/f

2016. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
eletem nagy cerelme is rockosab mégis lányos de neki csak a stilusa ien bőrszoknya meg ienek non sexy :o
2016. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat^^
2016. márc. 10. 16:22
 19/24 anonim válasza:
Én még csak 14 vagyok, és kb 2 éve nézek ki úgy, mint egy halálmadár, de szerintem semmi baj nincs a stílusoddal. A fiúk rajtam is kiakadtak, hogy minek kellenek szegecsek meg láncok, és hogy lehet szeretni ezt az ,,undorító zenét". Sajnos én sem találok rocker fiúkat, a többi meg kb rám se néz, de majd később biztos lesz valaki aki ilyen. Szerintem próbálj szenvedélyesebb lenni, ez simán belefér a rock&roll feelingbe! Később majd rájönnek, hogy nincs veled semmi baj , sőt talán még jobb is vagy, mint a többi szőke-pink plázacica! Ja és próbálj más közösségben ius keresgélni, mint pl az osztályod! Hajrá! \m/ ;)
2016. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Márics Attila ***** válasza:
Felesleges aggódnod fél 8 éves vagy előbb utóbb ki fogod nőni ezeket az értelmetlen dolgokat.
2016. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!