Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek szimpatikus vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek szimpatikus vagyok?

Figyelt kérdés
175 cm 75 kg átlagos izmos /sportos alkat, rövid barna haj, sötétbarna szem belsőre : ragaszkodó, hűséges, kedves, őszinte, barátaimért mindent megteszek, elég tájékozott vagyok a világgal kapcsolatban (kivéve politika :D), nem vagyok az a bulizós inkább otthon pihenek vagy valami nyugis helyen... ennek ellemtmond hogy sok hülyeségben benne vagyok amit nem szoktam megbanni mert baromi vicces :D állatokat nagyon szeretem, de egy legyet azért nem fogok megsajnalni, kutyát / macskát annál inkább... nektek szimpatikus vagyok? mi az ami miatt igen? mi az ami miatt nem? 17/f
2016. márc. 10. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus vagy kb enis ilyen vagyok csak en neha eljarok szorakozni de amugy egy az egyben ugyanez 😌

15L

2016. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak a pozitívumaidat sorolod fel akkor ne várd hogy rendesen lehessen értékelni...
2016. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem szimpi :)

Kb az egész miatt igen és ezekben nekem nincs olyan, ami ne lenne az :D

2016. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kedves második teljes mértékben igazad van de nem tudatosan maradt le :D a negatívumok : egyes témákban türelmetlen, hirtelen haragu, néha naiv vagyok, elég makacs is, és ha egyszer felidegeltel (ami elég nehéz) kell idő hogy lenyugodjak
2016. márc. 10. 22:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi;) 16L
2016. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na így már értékelhető...

Egyébként mindkét esetben szimpi vagy.😊

Nállam viszont az dönt hogy vannak e témáid. De ha nincs akkor is szivesen vagyok ilyen emberekkel mint te.

2016. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus vagy. Sok közös van bennünk.

15/L

2016. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hasonlítasz rám, naná hogy szimpi vagy :D
2016. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia!😊 Szerintem nagyon jó vagy ahogy vagy. Vagyis amiket leírtál azok alapján szimpi vagy. Azért igen, mert őszinte vagy, sok hülyeségben benne vagy(én is ilyen vagyok legalább nem unalmas az élet😂),állat szerető vagy💙. Ezek alapján most nincs olyan ami nagyon nem szimpi. Nekem így bejönnél. Azt hogy érted, hogy egyes témákban türelmetlen vagy?

Lassan 16L

2016. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok a negeatív és a pozitív tulajdonságaink meg egyeznek. Azt nem tom h szimpatikus lennél e nekem , lehet nehezen viselnék el egy ugyanolyan személyt mint én . XD
2016. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!