Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleget harcoltam igaz?

Figyelt kérdés
Háromszor bocsánatot kértem a szerelmemtől írtam hozzá kétszer is egy regényt úgy érzem hiába való intézkedéseket tettem meg a kapcsolatért.Tehát feladtam most úgy vagyok vele,hogy úgy se fog írni ha leszar akkor én is megprobálom leszarni őt bár nekem ez nehezebben megy.Szerintetek is bátor voltam? Mivel a barátaim szerint az,hogy ráírtam pedig tudtam,hogy nagyon dühös és én összefogok törni ha valami rosszat mond de így is megtettem.Sokak szerint ennyit se kellet volna megtennem.
2016. márc. 11. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Jah! Meg: Nah! Eleget harcoltál fakardocskáddal, menj az obsitért!
2016. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előszőr is csak a te oldaladat ismerjük nem tudjuk ebből hogy neki mért nem kellesz.

És teljesen úgy látszik hogy te támogatást akarsz kicsikarni mert úgy van meg fogalmazva hogy azt kapd tőlünk amit te hallani akarsz.


Ha tényleges segítséget akarsz ne így fogalmazz hanem tudasd velünk az ok-okozatát a teljes verziót mondd el és ne csak tiédet és felszínes halandzsát amiből az jön le hogy igen eleget harcoltál de ezt csak azért kapnád meg mert ezt akarod hallani és mert teljesen igy fogalmazol amiből azok jönnek le hogy mindenben neked van igazad.

2016. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen sajnos itt a vég
2016. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, megtetted azt, amit meg lehet tenni.
2016. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!