Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel par honapig elegge sokat beszelgettem(6000 uzenet) most nem ir vissza, vagy ha visszair csak egy-ket szot, pedig vegig fennt van. Megunt esetleg?

2016. márc. 11. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem teljesen eltünek mikor fbt kérek
2016. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet csak nalam a lany meg válaszra se meltat...

16F

A valasz nem tudom sok oka lehet...

2016. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan rossz erzes :'(
2016. márc. 11. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam:D
2016. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet.Megpróbálok inkább nem foglalkozni vele,mert felesleges.17/l
2016. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Velem is ugyan ez van... és szerintem az a legszarabb az egészben, hogy nem közli a problémáját. Szerintem inkább gyorsan tedd túl magad rajta, hidd el sokkal könyebb lesz egy-két hét után♡ Aztán találsz magadnak egy másik srácot.. aki még meg is érdemel Téged!♡ Az ilyenek meg.. menjenek a fenébe..

L/15

2016. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ^^ :)
2016. márc. 11. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ugyanez volt egy lánnyal. Sokszor írtam rá, beszélgettünk, de ő általában egy mondatos válaszokat adott sohase kérdezett. Szóval végül nem erőltettem a dolgot.
2016. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!