Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt velem a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt velem a fiúk?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a legszebb alakú csaj az tuti.Van rajtam egy kis fölösleg :( De dolgozom rajta hogy eltünjön!!!!

Sok fiú mondta hogy nagyon szép az arcom,szemem.

volt egy barátjelöltem.Már majdnem jártunk mikor azt mondta hogy felejtsük el egymást.Később tudtam meg hogy abarátai kiröhögték mikor elmondta hogy én vagyok a barátnője.Azt mondták hogy nem mutatkozhat egy dagadékkal!Így mondták!

De ha azt mondta hogy mindennél jobban szeretne velem lenni akkor miért érdekelte hogya harejai miket mondanak rólam?És még azt mondta hogy neki nem a külső számit.

Most hogy leadtam 5 kilot eljátszották velem ugyan ezt! :(

De miért?Segitsetek!

Köszönöm a válaszokat! :)


2016. febr. 19. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
jobb is hogy nem jöttél össze azzal a gyökérrel ! találj olyan srácot akinek bejönnek a húsis csajok :)
2016. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mások igényeinek nem kell megfelelni állandóan , ezt vizsgáld meg előbb .
2016. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem jöttél össze azzal a fiúval. Neki ezek szerint igenis fontos volt a külső, plusz még egy érzéketlen ... volt akinek csak a mások véleménye számított. És azért csinálják ezt mert látják rajtad hogy ezzel tényleg megbántanak téged.Ne foglalkozz velük :)
2016. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!