Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kéne írnom egy fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne írnom egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy fiú viszont egyáltalán nem ismerjük egymást és csak 1szer láttam. De végül megtaláltam facebookon de nem tudom hogy kellene ráírnom mert ha azt ìrom hogy szimpatikus akkor egyből levenné hogy valamit akarok.Vannak közös ismerőseink de sajnos egyekkel sem vagyok olyan puszi pajtás hogy kérdezzek a fiúval kapcsolatban. Kérek szépen mindenkit hogy írjon minnél előbb ha lehet kultúráltan. Előre is köszönöm:)

2016. márc. 13. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki nyugodtan, hogy szimpatikus! Hidd el, egy fiú egyből leveszi a dolgot ha egy lány ráír! :) De ha nem akarod azt írni, hogy szimpatikus, akkor írj rá, hogy: Szia, te voltál ott ekkor és ekkor? Azután majd ha válaszol csak annyi a dolgod, hogy folytatod a beszélgetést. :)


Sok sikert!


15F

2016. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az elsővel, ha már megy a beszélgetés akkor kérdezgesd meg mit szeret, pl. filmek, zene, kedvenc szín, kedvenc étel, mi a hobbija stb stb stb.
2016. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer láttad és szimpatikus.....nektek már bárki jó? Legalább válogassatok már egy kicsit.
2016. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

írd neki hogy láttalak ott és ott

nem lenne kedved beszélgetni?

ha nem írszrá nem fogtok járni stb

úgyhogy ma vedd fel ismerősnek és amint visszajelöl írj rá

2016. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!