Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit kellene írnom a fiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kellene írnom a fiúnak?

Figyelt kérdés

Még sosem írtam én először fiúnak, eddig minden esetben ők kezdtek és szerintem ez így is van rendjén. Tudom, hogy bejövök neki és azt is, hogy fél kezdeni, úgyhogy nekem kell írnom. Csakhogy fogalmam nincs, hogy mit. Egyszer találkoztunk eddig és csak keveset beszéltünk.

18/l



2012. júl. 12. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdj azzal amivel neked szoktak kezdeni.
2012. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit akarsz, randit összehozni? Akkor kérdezz rá, hogy ráérne-e ekkor és ekkor, itt és itt.
2012. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem egyszerü? írd neki, hogy szia!
2012. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia? hogy vagy?

v mizujs v vmi ilyesmi?

2012. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kell írni? Beszédben sokkal könnyebb bármilyen beszélgetést kezdeményezni.
2012. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy beszédben sokkal egyszerűbb. Akkor nem is lenne semmi probléma. A baj csak az, hogy égi csodának minősül, ha véletlenül találkozunk.
2012. júl. 13. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:
hát mondjuk akk próbáld meg győzködni miután ráírsz és akk máris van mit írni :)
2012. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!