Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz így valaha normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz így valaha normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Hamarosan töltöm a 20-at és elgondolkoztam, hogy mennyire le vagyok maradva a nők terén. Eddig egyetlen egy barátnőm volt csak, az is rövid ideig és csak a csókig jutottunk el, szóval még mindig szűz vagyok. Szoktam eljárni bulizni, de vagy oda se merek menni a lányokhoz vagy ha nagy nehezen bátorságot gyüjtök hozzá akkor meg elhajtanak. Az egyetemen szintén nem tudom hogyan is kellene kezdeményeznem bárkinél is.. Kezdek bepánikolni. 20 év fölött már lenézik a lányok azokat akik még szüzek, így még nehezebb lesz találnom valakit. Arról nem is beszélve, hogy a szüleimnek is mekkora csalódás leszek amikor még 30 évesen is egyedül fogok élni....

2016. márc. 17. 23:57
1 2
 1/12 Fruzs33 ***** válasza:
100%
Reménykedj még,van időd bőven!
2016. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"lenézik a lányok azokat " - azokat a lányokat kerüld is nagy ívben. Az egyetemen,egyetemi összejöveteleken próbálj egy kicsit beszélgetni lányokkal (is), szervezzetek kirándulásokat, a bulihelyek nem jók. 20 éves vagy, ó! neked írta ezt Tóth Árpád:


"Ó, hányszor állottam az ég alatt

Augusztusban. Nagy, hulló csillagok

Futása széles fénysávot hagyott

Az égen, és a szívemig szaladt.


És úgy éreztem, - s úgy is volt talán -

Fölöttem a tejút azért ragyog,

Mert én nézem, és húszéves vagyok,

És hogy írás van az egek falán,"

2016. márc. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem sokan ott rontják el, hogy kizárólag lányként tekintenek a lányokra, és nem látják bennük az embert. Nem tudom, te ilyen vagy-e, de ha igaz rád, amit írtam, változtass ezen, mert az elég ritka, és kivételes adottságok kellenek hozzá, amikor egy sima leszólítást nem vesz személyes sértésnek a nő.


26/L

2016. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát valahogy meg kell szólítsam, de nem szoktam bunkó lenni meg semmi ilyesmi. Ja meg mikor elutasítanak még arra se veszik a fáradtságot, hogy azt szóban közöljék, inkább csak ráznak egyet a fejükön + flegma nézés.
2016. márc. 18. 12:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Én meg lassan töltöm a 18-at és még sosem csókolóztam, de még szájrapuszi sem volt... Nem tartom szégyennek, hogy ennyi idősen még szűz vagyok. És én örülnék, ha a leendő barátom még nem lenne annyira tapasztalt, mert akkor majd valószínüleg nem leszek annyira zavarban az elsőnél... Szóval ne parázz ezen szerintem.
2016. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lányoknál máshogy van. Nektek nem szégyen de fiuknál az :/
2016. márc. 18. 15:02
 7/12 anonim ***** válasza:
ne mártírkodj. a barátom is szűz volt mikor összejöttem vele, 20 évesen, és nem érdekelt. ő még a csókig se jutott el
2016. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én már 14 évesen elvesztettem a szűzességem, de nyugi, egy csomó barátom is még mindig szűz.

19/F

2016. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"mert az elég ritka, és kivételes adottságok kellenek hozzá, amikor egy sima leszólítást nem vesz személyes sértésnek a nő."


Ez mit akar jelenteni??? Szerintem egy no mindig orul egy kicsit ha leszolitjak, leven hogy ez egy pozitiv visszajelzes a noi egojanak, ettol meg nobbnek erzi magat, ha lehet igy mondani. Az mar mas kerdes hogy ki is mutatja-e. Legtobbszor nem. Es sokszor csak flegmazik. De belul orul.. Aki tenylegesen sertesnek veszi, az nem is igazi no.

2016. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kerdezo: semmivel nem vagy lemaradva. Egy normalis no (es nem lany!!) nem nez le azert mert szuz vagy, sot..


En 21 voltam mikor elvesztettem es semmirol nem maradtam le. Buliban en sem tudtam soha nozni. Nem is tanacsolnam, h onnan szerezz magadnak not. Szerezd be ezt a konyvet: Zsedenyi Csaba - Kulcs a nokhoz. Sok sikert! ;)

2016. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!