Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon jóba vagyok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jóba vagyok egy lánnyal, együtt jövünk-megyünk ha időnk engedi, de nem adja magát könnyen, egyáltalán miért kéretik magukat?

Figyelt kérdés

Amikor nálunk vagyunk van hogy iszom előtte, akkor simogatni szoktam ahogy fekszik a combomon, van hogy puszilom a vállait nyakát fülét, néha magamhoz húzom amikor mögötte állok és beleszagolok a hajába, mindig mondom neki hogy kívánom a bőrét olyan finom puha, mintha csokiba harapnék

Szomorú vagyok mert Ő nem vesz komolyan, egyszer az a kifogás hogy ittam és úgyis megbánnám ha lefeküdnénk, ezért nem enged többet, máskor meg azt vágja hozzám nevetve hogy eléggé betanult gyanús a szövegem, pedig ez nem így van.

Sokszor ha felkelek és ír nekem egy üzenetet hogy találkozzunk majd, tök jó kedvem támad, 110%on szól a zene, forr a fejem. Tehát nagyon szerelmes vagyok belé, egyébként csókot sem enged, mindig elhúzza a fejét, volt hogy elkaptam magamhoz húztam de akkor meg belém rúgott és megakart verni :D


2014. márc. 12. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelted már, hogy egy macska miként szórakozik az egérrel? Nos kb. veled is ezt csinálja.

A folyamatos rajongásod jót tesz az egojának ezért engedi de abszolút nem vonzódik hozzád.

2014. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy csak barátként tekintene rám, mert már az elején felfigyelt rám, én meg utólag közeledtem hozzá, a gond az hogy nem adja be a derekát, mert azt gondolja utána továbblépek
2014. márc. 12. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Már bocs de ez baromság.

Azok a lányok akik ezt mondják furcsa mód rendszerint mégis már első éjszaka odaadják magukat az olyan pasiknak akiktől ránézésre nedves lesz a bugyijuk.

2014. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő 20 én 22, tehát nem vagyunk olyan fiatalok, pusztán azt gondolja hogy attól mert jól néz ki nem fogja magát odadobni, viszont kénytelen leszek ráhajtani jobban
2014. márc. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!