Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket mennyire befolyásolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket mennyire befolyásolja a férfi anyagi helyzete egy esetleges szex, vagy párkapcsolat kialakításakor?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyéntől függ.
2016. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
nagyon csak azt nézik akár milyen is a nő ha ronda ha szép
2016. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VirágésBence ***** válasza:
85%
Elég sok nő anyagias, de szerencsére a többség van annyira intelligens, hogy a pénz ne számítson, vagy csak nagyon minimálisan (azért legyen pénze meginni egy kávét stb)
2016. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

En csak annxira nezem, h magat ellassa anyagilag.

Ronda is lehet, de legyunk egy hullamhosszon.

N

2016. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy idősödnek a nők, úgy egyre inkább. Egyrészt a szükség nagy úr, kell a pénz a gyerekneveléshez, másrészt a nők jó része idővel belátja, hogy semmire sem jutnak a jóképű pasikkal, így a külső helyett egyéb értéket keresnek. Ebből lesz a "nézzen ki valahogy, de legalább legyen pénze" hozzáállás és a szexmentes házasság.
2016. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy bizonyos életszínvonal, ami alatt nehezen tudok elképzelni bármilyen kapcsolatot. Nekem ugyanis fontos, hogy legyenek közös programok, ehhez pedig kell pénz is.

Egyszerűen fogalmazva: ha valakinek a puszta létfenntartásra elegendő a jövedelme, és azon felül nincs lehetősége/igénye továbbiakra, akkor nem tervezek vele.

És itt nem karibi nyaralásról van szó, hanem azért férjen bele a havi költségvetésbe mondjuk havonta egy színház/mozi/koncert, mondjuk háromhavonta egy hosszú hétvége egy vidéki panzióban (nem kell ötcsillagos szálloda, az nem az én világom) utazással, szállással, étkezéssel.

Ugyanennyit én is beleteszek, nem várom el, hogy a párom finanszírozza az én kiadásaimat.


Ha pedig komolyabbra fordul a kapcsolat, akkor összeköltözés után tudjon annyival beszállni a közös költségvetésbe, mint én (kaja, rezsi).

2016. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!