Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerjek meg lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerjek meg lányokat?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és elég jól nézek ki más lányok szerint, de eddig nem volt kapcsolatom se csók se semmi, viszont pár hete egyik lánybarátommal megtörtént a csók elég sokszor, de csak barátok maradtunk inkább, viszont én rájöttem, hogy ez tök jó dolog és egyáltalán nem kell ráparázni és egyre nyitottabb vagyok, de az iskolában nincs olyan lány akivel eletudnám képzelni ezt a dolgot, mint barátnő, máshol hol találhatnék még lányokat?

2016. márc. 19. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Bárhol, csak ne itt :D amugy pl. bulik, konditerem, kávézó (bar ott sztem eleg fura ha vki ismerkedik)
2016. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bulizni nem jársz? vagy haverokkal lógni, kocsmázni és ott más társasággal ismerkedni, koncertek, stb. képet mutatnál priviben? hol laksz?
2016. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bulikban/kocsmákban a legegyszerűbb , de amúgy túl gondolod a dolgot pont tegnap történt velem meghívtam egy csajt 3 szor egy feles piára , és már foghattam is seggét stb. Szóval, ha barátnő kell akkor találsz ilyen helyeken nagyon könnyű, de most mondom nem lesz az normális. A karriered elején azt tanácsolom, hogy ezeket a lehetőségeket ne nagyon fontolgasd mivel csak max dugsz egy pár jót, de normális nő nem jár discoba se kocsmákba szóval csalódni fogsz. De ha mégis csak így tudod megoldani akkor ne vedd komolyan őket , mert nem azok *szex és ennyi. Amúgy te úgyis szerelmi drámába fogsz kezdeni bármilyen is az első csaj mivel ez a természetes mindenki így volt. Szóval majd megtanulod mi hogyan van inkább élvezd , hogy szabad vagy még egy picit. 23/f
2016. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem járok bulizni és már kocsmába sem nagyon, nem ilyen helyen szeretnék ismerkedni, hanem normális lánnyal.:D
2016. márc. 19. 22:17
 5/7 NeymarjrLau ***** válasza:
Esetleg ha elmész valahova sportolni vagy rendszeresen sportolsz ott biztosan vannak lányok is akik felfigyelnek rád ha igaz miszerint az állításod szerint, hogy jól nézel ki.:)
2016. márc. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a normális lányok is járnak kocsmába és szórakozni, nemcsak a ribik. nekem az nem lenne normális, ha pl. a csajom se szeretne kimozdulni... akkor egész nap chatelnétek?? mindenképp olyant keress, aki nyitottabb, társasági, könnyebb vele ismerkedni, meg kimozdulni bárhova is
2016. márc. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kimozdulás szerintem nem egyenlő a kocsmával/bulizóhelyekkel
2016. márc. 20. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!