Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol ismerjek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerjek meg lányokat? 23/F

Figyelt kérdés
Elkövettem azt a hibát, hogy műszaki iskolába jelentkeztem egy normális középiskola helyett, ezért alig ismertem meg lányokat és abban az időben egyáltalán nem jártam el sehova szórakozni sem. Így 23 évesen jöttem rá, hogy ez mekkora probléma, mert kevés embert ismerek és ráadásul vidéki vagyok ezért korlátozottak az ismerkedési lehetőségeim. Hogy ismerkedjek lányokkal?

2015. dec. 26. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozó helyeken,parkban, kávézóban, könyvtárban...
2015. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag bárhol lehetne, ebben igazad van. De minden előzmény nélkül nem mernék odamenni valakihez ismeretlenül.
2015. dec. 26. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj el a fenti helyekre barátokkal, haverokkal. Esetleg esténként üljetek be kulturáltabb helyekre, hátha betévednek oda lányok, csoportban könnyebben megy az ismerkedés :)

Vagy barátok ismerőseivel ismerkedj, kérd meg a közös ismerőst, hogy segítsen, mutasson be benneteket. :)


L

2015. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem igazán van olyan barátom, akivel szívesen mutatkoznék, legtöbbjüknek még nem is volt barátnőjük, de egyedül nem tudnám rávenni magam
2015. dec. 26. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit. Menj evezős klubba, biciklitúrákra, a neten biztos találsz csoportokat, akikhez lehet csatlakozni. Könyvtárban kiválóan lehet ismerkedni szerintem, ha tényleg olvasott ember vagy. De még az utcán is odamehetsz bárkihez, de csak olyanhoz, aki tényleg nagyon tetszik. Csak a megfelelő formán múlik, hogy mennyire udvariasan, értelmesen beszélgetsz vele. Persze ne azzal kezdd, hogy nekem te nagyon tetszel, mert akkor továbbmegy vagy elküld. Hanem valami egész mással. Ha meglátsz a kezében egy újságot vagy könyvet, és látod a szerzőt, mondhatod, hogy te is olvastál az illetőtől valamit - ha tényleg olvastál -, vagy ha esik az eső, és neki nincs esernyője, felajánlhatod a tiédet - az ilyen helyzeteket a véletlen hozza, ha az az illető neked van teremtve, ha a Jóisten úgy akarta, hogy találkozzatok össze. A nagy szerelmek ilyen véletlenen múlnak. De kisebb kapcsolat is kezdődhet így.
2015. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Folyt.: apukám és anyukám között pl. úgy kezdődött az ismerkedés, hogy erős szél fújt, és anyukám éppen kutyát sétáltatott, és a póráz az egyik oszlopra rátekeredett valahogy, és apukám segített neki kitekerni.
2015. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress olyan fórumokat, oldalakat amik a te hobbidról vagy érdeklődési körödről szólnak , és ott kezdj el ezekről beszélni lányokkal, amelyik szimpi simán kérdezd meg hogy kávézna-e veled
2021. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!