Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok olyan (lehetőleg...

Tudtok olyan (lehetőleg ingyenes) társkereső oldalt ahol a szexuális résznél be lehet írni, ha valaki még szűz és lehet így is szűkíteni a keresést? (Én ugyanis csak szűz lányokkal szeretnék ismerkedni. )

Figyelt kérdés
társkereső, szűz, ismerkedni
2013. júl. 27. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

rosszlanyok.hu


Máskor ne a bővítéshez írdd már a kulcsszavakat;)

2013. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hülye vagy...
2013. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy van olyan, aki felregelne egy ilyenre, és a nyilvánosság számára kiírna egy ilyen infót? Én biztos nem írnám ki.
2013. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért csak szűz lányokkal szeretnél ismerkedni? Miért akadály az, ha valaki már tapasztalt?


Ezt kb. úgy mondod, mintha akkora istenkirály lennél, hogy ha veled egyszer valaki lefekszik, akkor csak és kizárólag a tiéd és csak veled fekhet le, se előtted, se utánad nem lehet senkije...


Szerintem azért nincs ilyen szűrő a társkeresőkön, hogy a lányokat megkíméljék az ilyen fazonoktól, mint te. :)


20/F

2013. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de sráccal már találkoztam így, de csajjal nem, az nem is megy fel ilyen oldalra
2013. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!