Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos (vagy inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos (vagy inkább vékonyabb) testalkatú fiúnak is lehet esélye nálatok, lányok?

Figyelt kérdés

Nem páwa vagyok.

:)


177 cm és 65 kg vagyok.


Versenybiciklizem mert nagyon szeretem és elvileg jó fenekem van tőle. :)


Normális "csinos" ruhákban járok és kedves, csendesebb vagyok. (Értsd: nem szines cipők, mintás kapucni pulcsik, mackónadrág)

Persze hordom ezeket is, de azt itthonra vagy ha pakolok valamit.


Megválogatom azokat akiket ismerni szeretnék.


Akik nem törődnek a jövőjükkel és bunkók azok alapból kiesnek.


Egy ilyen fiú is bejönne a lányoknak?


Vagy csak a testesebb izmosak?


Nem nagyon szeretnék elkezdeni edzeni. :S


Maximum húzockodni és fekvőzni. (Amit most is csinálok)


17 éves fiú vagyok.


2016. márc. 20. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
18 éves srác vagyok 182 centi, 57-62 kiló :D (most fogytam stressz miatt) Eddig volt összesen... 5-6 barátnőm? Szóval ne aggódj emiatt :)
2016. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, de Te úgy vagy vékony hogy ezt lehet benned szeretni.


Magas is vagy hozzá. :)


Az ilyet szeretik a lányok.


Szóval neked mégnagyobb eséllyed van a lányoknál így.

Ismerek egy majdnem ugyan ilyen magas és kg fiút és baromira szeretik a lányok.


De én az átlagos testalkatú vagyok ezért problémás. :)

2016. márc. 20. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hagyjál már :D ha nem vagy kövér nincs gáz. Inkább a viselkedésedet figyelik. Az meg megint más téma, ha érdekel leírom privátban. Esetleg még arc+haj+öltözködés, ez az amit nézhetnek.
2016. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na a mell bicepsz szindroma nalad is befigyel

Hat 173 cm rel es 75 kg egy baratnom nem volt igy 20 evesen meg igazabol az utobbi 3 evbe nem is foglalkoztam a lanyokkal de nem veszem eszre hogy nagyon neznenek hogy mennyirr lettem izmos szerintem leszarjak a pulcsi mrg szerintem nem pavas nekem is van most fagyak meg telen mert a sok pava azt hordja?

2016. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátom magasabb és kevesebb kiló. Ő se páwa. Én pont az ilyen testalkatot szeretem, vagy a nagyon enyhén izmosat max. Persze ha izmosabb az se feltétlenül kapásból nem ha amúgy tetszik, de jobban vonz a véknyabb. Nem kell elkezdened edzeni szerintem,a biciklizéstől megvan az egészséges mozgás. 18l
2016. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi bajod van ezzel, nekem sokkal jobban bejönnek a vékonyabb, szálkásabb fiúk, mint a kigyúrtak. Ráadásul sportolsz, tehát ott azért izomnak is kell lennie, nem lehetsz egy nyüzüge srác :D Úgyhogy csak így tovább, önbizalom és nem lesz gond ;)
2016. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfogadod magad, önbizalmat építesz, megnevetteted a lányokat, és meglesz a kisugárzásod, akkor a hölgyek nagyon nagy részét nem fogja érdekelni a testalkatod.

Első osztályos korom óta nem vagyok egy vékony gyerek, jelenleg 170 centi vagyok, átlagosan 85-90 kiló, de a stílusommal olyan barátnőim voltak, akiket rendszerint megnéztek mellettem az utcán. Legyen jó humorod, legyél közvetlen, széles látókörű és őszinte. Ez sokkal többet fog számítani, mint az, hogy hány kiló vagy.

20/F

2016. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 170 centihez vagyok 55 kiló, de minimum kinézek egyébként 60-nak. (ezt nem tudom hogyan csinálom) edzeni nem szeretek, egyszerűen megunom. viszont talicskázni, betonozni szeretek, ott legalább csinálok valamit :D bringázom én is, heti minimum 100km, de most 250 is megvolt. hegyen megverek mindenkit a súlyommal :D egyébként mióta elkezdtem a combom kellemes izmos lett, és legalább a lábam nem néz ki pálcikának. én fekvő/felülés/mélyhátizmot szoktam csak tolni, kell, hogy kényelmesebben tudjak ülni a bringán. egyébként lehet ilyen jellegű a teljesítménnyel is csajozni :D ja meg a fixivel. (nekem nem arra van, nem vagyok hipster majom)
2016. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezek alapján lehet, én egyébként is azt mondom, hogy inkább legyen az ember kicsit véknyabb mint, hogy túlsúlyos legyen ráadásul ha sportolsz akkor gondolom egészségesen is élsz

17/L

2016. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!