Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre, hogy az...

Csak én vettem észre, hogy az átlagos testalkatú lányok mintha több bántást kapnának, mint a molettek?

Figyelt kérdés

Ha egy molett lány tesz fel képet, az egekig magasztalják, hogy mennyire nőies, ezek a lányok szépek, nem a "piszkafák", a molett lányok lelke szebb, a kutyák játszanak csontokkal stb...

Aztán jön egy csaj, akinek egy kicsit nagyobb a feneke, mint egy kifutómodellnek, picike kis szír is található a bőre és a csontja között, és őt mintha többen szólnák le. Előbb ajánlanak diétát egy ilyen normális testzsírral rendelkező lánynak, mint egy kövérebbnek.


Például:


[link]

Ez a nő egy nőies nő, ilyennek kellene lennie mindenkinek.


[link]

A következő kérdésben meg ő kövér és vaskos, fogynia kellene.


Szerintetek ez nem ellentmondásos kicsit?


2016. febr. 18. 21:36
1 2
 1/12 anonim válasza:

Annyira egyet ertek. En vekony vagyok, de nagy. afenekem, emiatt konkretan ledagadtoznak, elobb mint egy valoban kover lanyt, pedig tisztan latom, gogy nem vagyok az. Az meg, hogy a boltokban mar alig talalok XS méretet felháborító. Mindenhol Xl,Xxl.

Komolyan a koverek hisztiznek mikozben mar a veknyakra vannak raszallva az emberek, nem ertem..

2016. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen, csak te
2016. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most az a menő, mint nagyanyáink korában. Beszólnak a karcsú nőknek, mert most ők vannak kisebbségben.
2016. febr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, de rossz a példád. A két képen két modell van mindegyik más kategóriát képvisel tehát testalkatilag is tartaniuk kell azt a formát. Az első egy feszes plus size ott az lenne fura ha leadná a felesleget, a második egy volt victoria's secret-es modell akinek pont hogy szikár, vékonynak kéne lennie. Ok felszedett pár kilót, de azért fura, mert egy vékony testalkatú modellről volt szó eddig, szokatlan, hogy kicsit húsibb lett és se a szokásos kulcscsontot, se a szokásos lengő bordákat nem látod.
2016. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, a lényegen ez nem változtat. Most itt nem azon van a hangsúly, hogy kik ők, hanem magán a testalkaton. Értem, mit akarsz mondani, de most őket könnyebben megtaláltam példának. Ha két átlagos, hétköznapi lány feltesz magáról egy képet, és ilyen a testalkatuk, a vékonyabb ugyanúgy több sértést kap, hogy edzenie kéne, ne egyen ennyit... Míg a kövérebbre rámondják, hogy nőies és hogy nehogy fogyjon, mert ő így tökéletes ahogy van.

Az a fura, hogy a vékonyra nem azt mondják, hogy túl vékony... Ponthogy azt, hogy kövér, ezt nem értem. Akkor a másik miért nem kövér? :D

2016. febr. 19. 14:19
 6/12 A kérdező kommentje:

Magamon is tapasztalom ezt. Van egy husis lány a környezetemben, pár srác mondja rá, hogy azért nem rossz nő, meg hogy "kipróbálnának" egy ilyen husis lányt. Soha, senki se mondta még rá, hogy edzenie kéne meg diétáznia. Én meg úgy nézek ki, mint a második, nekem meg fogynom kellene, mert van rajtam felesleg.

A kövér lánynak már úgyis mindegy, úgyse tud lefogyni, ezért fogadják el? Míg nekem, átlagos testalkatúnak még van esélyem vékonynak lenni? Vagy miért?

2016. febr. 19. 14:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért ilyen a felfogás, mert középút vagy. Jobb belekötni ebbe a kategóriába mert úgy gondolják, te könnyen változtathatsz még a nagyon húsi nem vagy csak ha nagyon erőlködik. Ne érdekeljen ki mit mondd, a te életed, te döntésed, te tested. Ha neked így jó, akkor ok, ha meg a határaidat akarod tesztelni, akkor hajrá. Húsit meg ne irigyeld, van neki elég baja.
2016. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az első egy igazi JÓ NŐ, a második egy kicsit combos, de GYEREKTEST. Ennyi a különbség! A gyerektest pedig sosem lesz nőies!

Aki a másodikra azt mondja fogynia kell, az egyszerűen hülye!!!

Az első meg úgy tökéletes, és NŐ, ahogy van!

A másodikból egyszer TALÁN még lehet NŐ! De nem biztos! Szép pofija van, de semmi különös! Nem érte el a nőies kategóriát!

2016. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező te egyértelműen féltékeny vagy!!! Ez tisztán látszik abból, amit az osztálytársnődről is írsz!


Naná, hogy a fiúk a gömbölyűbb, nőiesebb lányokra izgulnak! Nem a piszkafákra!


Ez fáj neked, és ezért bszogatod a másmilyen alkatú lányokat!


Nem kövér az a lány, ezt csak te találod ki, és előtted nem merik mondani a fiúk nagyobb bizalommal, hogy márpedig úgy, de úgy megudgnák a másik lányt, hogy a füle kettéállna!


De maguk között a fiúk mondják bizony keményebben!


Ez fáj neked aranyom, hogy rád meg nem néznek!

2016. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, értem én, hogy valszeg te egy komplexusos kövér lány vagy, de attól még olvasd már el a kérdést és értelmezd... Ne csinálj már hülyét magadból kérlek
2016. júl. 22. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!