Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törődik még velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törődik még velem?

Figyelt kérdés
Exemmel már lassan három éve nem vagyunk együtt de mégis minden alkalmat megragad,hogy lejárasson.Nem beszélek vele de visszahallom,hogy miket mond rólam van új barátnője tehát nem tudom miért velem foglalkozik.Legtöbbször a neten írogat rólam baromságokat nem éppen szép szókinccsel ellátva ha véletlenül összefutunk az utcán akkor simán elmegy mellettem egy szó nélkül.A barátaim az mondják ne törődjek vele probálok is de már nagyon unom,hogy feltesznek neki egy kérdést a nevembe a kérdéshez nekem közöm sincsen de azért elmond mindenek.Azt nem értem,ha gondja van velem akkor miért nem a szemembe mondja?
2016. márc. 22. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert egy hulye gyerek es rajott kit veszített el 😉

Tiltsd le minden feluleten.. Rúgd tokon?? Vagy mond meg neki ha nem hagyod abba rad kuldom a 2 méteres 120 kgos mostani pasimat.. Ami tudjuk hogy nincs de psssss a mi titkunk 😁

16F

2016. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!