Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem törődik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törődik velem többet a barátom?

Figyelt kérdés
Én28 ö 19éves ,folyton itt vagyunk nálunk nem igazán megyünk sehova sem.Szeretkezünk nap mint nap,de igazán lélek belitőrödés sem kapok.Ilyen lelkizős falyta lány vagyok.Jo lenne ha pl ö is ölelne vagy szeretgetne,nem csak sex közbe.Folyton állandoan lány létemre én puszilom,ölelem,mondom én ki neki többször hogy szeretlek.Virágot sem kapok,legutoljára csak egy éve szülinapomkor,egy aprossággal sem szokott megkepni az is tavaly volt,volt hogy ugyan ugy kedveskedtem Neki lány létemre.Volt az is hogy vettem is Neki valami kis aprosagot is amit tudom,hogy szeret.Hiányolom ,jol kijövünk anbak ellenére ,hogy sok a veszekedes vagy is nézet ellteres.Tegnap is hogy csináljunk valami hasz.osat,értelmeset elkezdünk inni.És kicsit volt bennem több ital,és szeretkezés után fogta és haza ment,semmi ölelés se,és még én öleltem meg,meg hisztiztem hogy elmeggy.Van olyan hogy én keresem személyesssen vagy facen.Lehet hogy unalmas csaj vagyok,vagy nem vagy elég csinos hogy ezt kapom?
2015. okt. 21. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Huha. Te 28 ö 19? Elso sorban. Talan semmi penze h vegyen neked valamit. Masodsorban pedig hasznosat??? Es elkezdetek inni? Defekt vagy! Nem csoda h igy banik veled!
2015. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még itt soha senkire nem mondtam, hogy h..lye,de te az vagy kérdező.Valami nagy lelki defekt van nálad,hogy 28éves létedre összeállsz egy kölyökkel.Mégis mit vársz tőle???Jól írja az előző,pénze sincs.Anyagilag,testileg kihasznál,a szexet is gondolom megkapta elég hamar,ingyen lyuk vagy neki.Gondolom az egójának is jót tesz egy idősebb nő.

Kérlek a saját érdekedben fordulj pszichológushoz nagyon sürgősen!Hátha van még visszaút.

2015. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezen ledöbbentem.

"Tegnap is hogy csináljunk valami hasz.osat,értelmeset elkezdünk inni"

2015. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem elirás, és 18vagy? Az valahogy reálisabb lenne.
2015. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Közbe meg nem 28 hanem ....... 29! :D

De mért nem velem jár az ilyen csajszi..nem értem! :\ XD

2015. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!