Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátomnak, hogy úgy érzem hogy nem törődik velem eleget? Nem akarok idegesítő lenni, de így érzem

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nem éri meg hallgatni.
2015. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján aztán teljesen képbe kerültünk a helyzetről. De mire használjátok a szátokat, ha nem beszéltek a problémáitokról, érzéseitekről?
2015. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd csak el! Én már kismilliószor elmondtam, most mégis ugyanaz van, az akvárium fontosabb (sőt minden más)....De hátha nálatok rendbe jönnek a dolgok!
2015. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmondani, elmondhatod sőt sztem egy párkapcsban el KELL mondani az ilyet...de hidd el, egyik fülén be másikon ki.

Én 8 éve vagyok kapcsban, nálunk is volt ilyen. Leültettem, elmondtam, hogy nekem ez rossz blablabla, ő ígérgetett blablabla és kb 2 hétig tartott mindig a csoda.

A pasik az ilyet nem veszik észre (pláne ennyi év után) és hiába fogod körbeírni 100x, hogy megértse, hogy mi a probléma, nem fogja, csak bólogatni fog...:)

2015. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, törődne veled, nem lehet, hogy csak úgy megszokásból vagytok együtt? Milyen dolog már szólni valakinek, hogy törődjön veled? Ha magától nem viszi észre, rég veszett fejsze az egész.
2015. okt. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!