Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Le akart koptatni vagy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akart koptatni vagy tényleg így van?

Figyelt kérdés
Van egy srác és tudja hogy tetszik nekem... Rá is kérdezett és aztmondta nem baj. Pár héttel később beszélgettünk és szomorú volt...Valahogy szóba került ez a barát /barátnő téma és azt mondta hogy ő nem akar barátnőt mert nincs rá szüksége. És azon gondolkodtam hogy ez finom utalás volt hogy engem nem akar vagy tényleg nem akar barátnőt? Amúgy rendes srác de még az is feltűnt hogy régen suliban egy csómot beszéltünk de mióta tudja hogy tetszik nekem egyszerűen nem szol hozzám iskolába... Mikor ketten vagyunk megyünk haza vagy ilyesmi akkor beszelget velem de egyébként nem... Szerintetek miért van ez? le akar koptatni? 16/L

2016. márc. 22. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szeretne veled összejönni de megbántani sem szeretne azért fogalmazott így.Viszont lehet barátként viszont fontos vagy neki és nem akar elveszíteni ilyen téren ezért beszélget veled.


De ilyet meg utálok mondani bárkinek is mert egyáltalán nem biztos hogy ebben az esetben így van tehát ettől a két mondattól ne keseredj el mert nem biztos hogy ez van.


Én a helyedben addig utalgatnék rá hogy tetszik (vagy akár megmondanám neki) míg konkrét választ nem kapok.Persze ez hogy "megmondanám neki" nehéz dolog tudom.

2016. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy megijedt, de talán az a legvalószínűbb hogy tényleg nem akar senkivel kikezdeni.

volt már barátnője?

esetleg meleg... nem viccből, néha megesik :/

2016. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt még barátnője.... Nemhiszem hogy meleg...arról már tudnék
2016. márc. 22. 20:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm szépen a válaszokat
2016. márc. 22. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Igen írtam is hogy nem biztos hogy teljesen a te sztoridra illik amit írtam és most az utolsó hozzászólásod a kérdéshez nekem kicsit más megvilágításba hozta a dolgot.

Már jobban gondolom inkább azt hogy berezelt tőled.

2016. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!