Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak le akart koptatni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak le akart koptatni? Vagy komolyan gondolja? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egy csajjal már régóta beszélgetek és birjuk is egymást de amikor megkérdeztem hogy járhatnánk-e azt mondta hogy őneki soha nem lesz pasija meg hogy ő nem tudna egy kapcsolatba részt venni.De még tényleg nem volt pasija meg semmi.Mit csináljak?
2010. júl. 26. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, mennyi idősek vagytok. Mindenesetre lekoptatószövegnek elég furcsa lenne, lehet tényleg van valami problémája, ami miatt nem tud kialakítani egy párkapcsolatot.
2010. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 16/f lány 15
2010. júl. 26. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet kicsit neki van keseredve, mert volt valamilyen kudarca egy sráccal, amit 15 évesen hajlamos az ember úgy felfogni, hogy ő egy párkapcsolati totálkár. Beszélgetéskor próbáld megtudni, miért érzi ezt, és nyugtasd meg, hogy veled nem lesz gond.
2010. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt neki semmi rossz "élménye" pasival
2010. júl. 26. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak fél..ennyi idősen én is féltem volna kezdeni.

Vagy nincs túl nagy önbizalma és fél ha összejöttök akkor valamit elszúr? kérdezz rá hogy veled van e baj, vagy csak fél,mert te türelmes leszel amíg együtt ezt feloldjátok.

2010. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké és köszi a válaszokat.
2010. júl. 26. 18:15
 7/7 anonim válasza:
Azt mondta,soha nem lessz pasija=TE NEM LESZEL SOHA A PASIJA.Ez van haver, meg kell emésztened.
2010. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!