Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Változtatnom kéne? Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnom kéne? Többi lent.15/L

Figyelt kérdés
Megkaptam egy sráctól, hogy régimódi kislány vagyok. Nem leszek megfelelő, mert nem rakom ki a mellem, nem tolom ki a seggem, smink nincs rajtam stb. Szóval ezek miatt nem leszek boldog. Meg, hogy apuci anyuci amiket mond azokat betartom stb. Külsőm átlagos,alakom mondhatni jó,hajamat növesztem stb. Cigit piát nem próbáltam ki, nemi élet volt pár, de hónapok töltek el köztük. Pasik akkor keresnek ha kapcsolatban vagyok, ha szingli nem keresnek azaz szingli vagyok 1 hónapja már. Értelmes válaszokat írjatok pls
2016. márc. 23. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne változnod, én ezeket inkább jó tulajdonságnak nevezném :) "Pasik akkor keresnek ha kapcsolatban vagyok, ha szingli nem keresnek" Nem tudom ez talán csak véletlen lehet, legalábbis én nem látok összefüggést ^^
2016. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én az ilyen lányokat többre értékelem és hidd el ezzel nem vagyok egyedül. Bár az ilyen lányokat nehezebb úgymond észrevenni, mint ahogy a nem feltünősködő fiúkat is. Ne változz meg, főleg ne mások kedvéért :)
2016. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Testre annyit változtatok, hogy ahány féle bemelegítés van abból csinálok 3 db-ot, plusz 30 napon keresztül guggolok és első nap 50 és mindennap +5 db és ma jön 65 már és bírom rendesen csinálni. Hajamat növesztem már mióta, de szerintem semmi változás. Bőröm mondhatni szép, talán 1-2 pattanás elő bukkan, és picit feltűnő is, de nézek mindenféle kenceficéket, és kipróbálom. Némelyik használ is. Ennyit tudok változtatni. 😊😊😄
2016. márc. 23. 15:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia. Az 50 db guggolás rengeteg, tönkre teszed a térdedet. A 66 az meg mar irreális. Sztem kezd 25-30-al, es hetente tegyél hozzá 4-5-öt. Tapasztaltból beszélek, 6 ev kosarazás után ☺ . Szoval nem tesz jot annyi guggolás.
2016. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65*
2016. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Uh jóó lehetsz maradj ilyen!!!!

16F

2016. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem én, csak ha hamarabb akarod látni a változást akkor muszáj nagyobb számmal kezdeni. 😄😄 De mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó. Szobabiciklizés is jót tesz. Futás csak akkor amikor már tényleg jó idő lesz. 😊😊
2016. márc. 23. 15:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Az edzésnek szar étrend mellett legjobb esetben max fél évig lesz eredménye, utána nem.
2016. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány fiúval volt már nemi életed? :O
2016. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
2 fiúval voltam,elsőt meg is bántam,de a másodikkal egyáltalán nem.😄😄
2016. márc. 24. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!