Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek is megtörtént már?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is megtörtént már? Itt ismertetek meg valakit, aztán egy évre rá újra összefutottatok vele itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mennyi időbe telt míg észrevettétek hogy ismeritek őt?

Én ugyanis ma pont összefutottam egy exemmel itt, akivel néhány éve ismerkedtem meg, és kapcsolatunk alatt kb 3x találkoztam össze vele.. persze soha nem tudta ki vagyok...

Kyváncsi vagyok, mással is történt-e ilyen :)



2016. márc. 26. 23:16
 1/1 anonim válasza:
Tavaly nyáron megtörtént, nem is olyan sokkal utána hogy szétmentünk.. Hát azért vicces volt, kicsit meg is tréfáltam:D
2016. márc. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!