Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 17 éves és még nem volt egy komoly kapcsolatom sem. Nem hogy komoly, de semmilyen sem.. Van amikor beszelgetek facebookon fiukkal mert ramirnak, de aztan kesobb mar nem is erdeklodnek felolem, ez volt kb 3-4 alkalommal. Fiu barataim nincsenek is, helyeke se jarok.. Tudnátok valami tanácsot adni? Vagy hol hogy ismerkedni.. egyebkent tuti hogy velem van a baj, csak nem tudom, hogy mi.

2016. márc. 29. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek alapján szerintem nincs veled semmi baj. De meg lásd mindjárt lesznek itt olyan srácok akik érdeklődni fognak irántad :)

17F

2016. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj, csak túl introvertált vagy szerintem. :)


És mások miatt soha ne változz meg, ilyen vagy és kész, aki nem fogad el, azt hagyni kell. :)

2016. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Emberek közé azért csak jársz. És ha úgy adódik, akkor ne várj, kezdeményezz Te. Szinte bárhol találhatsz magadnak párt, de ha találsz valami egyéb szabadidős elfoglaltságot, akkor nagyobb lesz az esélyed, mert még többet időt töltesz olyan helyen, ahol összefuthatsz egy szimpatikus sráccal. Csak ne szomorkodj, mert így kisebb az esélyed, önbizalomhiányos leszel, nem mersz majd megszólalni. Fel a fejjel és sok sikert! :)
2016. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, bar az is lehet egy hátrány, hogy túl kritikus vagyok.:S
2016. márc. 29. 21:18
 5/6 Chimii válasza:
Szerintem kezdj el valami hobbit vagy lépj be valami klubba, járjál szakkörökre,ott majd körül fog venni egy közösség. Kezdj el velük barátkozni. És máris minden sokkal jobb lesz:) És attól hogy nem érdeklődnek felőled te igenis ugyanúgy rájuk írhatsz és ezzel így megtartjátok a kapcsolatot:) Remélem sikerült jó tanácsot adnom!
2016. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figylej, én 16 vagyok(mindjárt 17) nekem sem volt még barátom:D Szerintem semmi baj, majdcsak lesz valaki!:)

L

2016. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!